Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt akik önkormányzati...

Van itt akik önkormányzati bérlakásban laknak?

Figyelt kérdés
mit jelent szociális rászorultság?
2013. ápr. 16. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy kevés a jövedelem, de van. Netán gyerek is van a családban. Nincs saját tulajdonú ingatlan a neveteken, sem értékes ingóság. Kb ennyi.
2013. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

férjem fht-t kap jelenleg 22ezer, de munkát keres (diplomás)

3gyerek van

csp, gyes

semmi vagyon

jogosultak vagyunk,de akkora a túljelentkezés...

2013. ápr. 16. 12:35
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt önkormanyzati lakasom, most adtam vissza, de en is megkerdeztem, mik a feltetelek most.Allando jövedelem(igazolast kernek), ha van kiskoru gyermek az sokat lendit a dolgon, nem lehet sajat ingatlanod,valamint 5 eve az adott varosban bejelentett lakcimed van(ez miskilcon volt).Tehat amit az elsö irt.
2013. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

1 éve mi is igényeltünk (Székesfehérváron), akkor volt a gyerekeim 2 éves és 1 éves. Én gyeden, párom szintén ezt a 22 ezret kapta akkor. Igaz 1 autónk van, de max.300 ezret ér.

Most a párom minimálbérre van bejelentve, ennek is örültünk. Én gyeden még május végéig, az 70 ezer, plusz a családi pótlék. Jogosultak voltunk önkormányzati lakásra, de nem kaptunk. Persze a kisebbséget kiköltöztették. Kérdem én, őket hogyan, ha nincs jövedelmük?

Persze, most már úgy vagyok vele, hogy ott van üres lakás, amit cigánytelepnek hívnak, oda nem is mennék a két gyerkőcömmel, inkább albi.

2013. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!