Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mit tudtok a "sátán bélyegé...

Ti mit tudtok a "sátán bélyegéről"? Én már elolvastam egy csomó mindnent. Ha tudtok, hogy körülbelűl mikor lesz vagy plusz infók szívesen várom.

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány Ferencen megjelent , de most Bajnai Gordon is üzletet kötött Luciferrel és eladta a lelkét így a sátán teremtményévé vállt.


Orbán Viktort az Isten küldte le a népnek a végsőkig harcolni fog hogy legyőzze a sátán Bajnait , Gyurcsányt és elnémítsa a Jobbikot akik hamis tanításokat adnak és eretnekek.

2013. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedvezményesen lehet vele levelet küldeni a pokolba.
2013. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Ez egy olyan bélyeg, amelyik megjelenik minden kommunistán, és öröklődik hetedíziglen. Valószínűleg fertőző is, mert újabban felfedezték LMP-s aktivistákon is, sőt, már a Jobbikosok is áldozatul estek.

Egyedül a párthű Fideszeseket nem támadja meg ez a rettenetes dolog, talán azért, mert velük már az ördög sem akar kikezdeni, mert aztán módosítják néhányszor a pokol Alaptörvényét, és mehet Lucifer az Északi Sarkra...

2013. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az, de Orbán biztos adót vet ki rá :D
2013. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én arról a chipről beszélek amiket emberekbe akarnak ültetni...
2013. márc. 12. 20:45
 6/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Ja, hát akkor beszélj magyarul. :-)

Nem tudom, hogy valóban be lehet-e vezetni ilyet, szerintem sokan a szabadságuk sárba tiprásának neveznék az ilyet. Engem (mivel nincsenek "zűrös" ügyeim) marhára nem érdekel, hogy egy ilyen chip miatt beazonosítható vagyok, de nyilván sokaknak sértheti az érdekeit.

Pedig szerintem egy nagy lépés lehetne a bűnözés, a fekete gazdaság elleni harcban.

2013. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban nagy lépés lehetne a bűnözés, a fekete gazdaság elleni harcban, de ugyanakkor túlságosan is nagy kontrollt adna azok kezébe, akik a hatalmat gyakorolják. Hatalmat, amivel vissza is élhetnek.


Mert most úgy gondoljuk, hogy jó, ha mindenki nyilván van tartva, kontrollálva vannak a pénzügyei vagy az életfunkciói, de mi van akkor, ha valaki nem a kormány által elfogadott dolgokban hisz? Vagy ha a hatalom kipécézi magának?


Úgy gondolom önként vállalni a rabszolgaságot még talán a bizonytalanságnál és a bűnözésnél is rosszabb.

2014. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!