Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy üzenetet egy bizonyos intrum nevű "cégtől" amiben az állt hogy ha 3 napon belül nem rendezem "tartozásaim" akkor jogi lépéseket tesznek. Erről az intrum ról még nem is hallottam.

2013. febr. 20. 15:37
 1/6 szántóvető ***** válasza:

túl sok infot nem adtál.lehet hogy erről van szó?

[link]

valószínűleg tartozásod van,ez egy komoly cégnek tűnik.

vedd fel velük a kapcsolatot,majd mondanak valamit.

2013. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én sose léptem velük kapcsolatba és most hallottam róluk ebben az üzenetben először szóval nem is tudom mire lehet tartozásom mivel nincs még bankkártyám se. Vásárolni se nagyon szoktam csak ritkán de akkor is KP-ban
2013. febr. 20. 16:23
 3/6 szántóvető ***** válasza:
tartozol valakinek (pl.gázszolgáltatónak),és a szolgáltató megbízza ezt az Intrum nevű céget hogy hajtsa be a tartozást.Én se hallottam még erről a cégről,remélem ezután se fogok :)
2013. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valamint 15/F vagyok szóval nem is tudom egyáltalán mi közöm hozzájuk. Valószínűleg elrontották a telefonszámot
2013. febr. 20. 16:29
 5/6 szántóvető ***** válasza:
lehetséges.
2013. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 baad válasza:
A levélben benne kell lennie, hogy mit is akarnak behajtani rajtad. Ha valóban nincs hozzá közöd akkor ennek egyből fel kell tűnnie neked.
2013. márc. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!