Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz mèg magyarorsz&agr...

Lesz mèg magyarorszàgè erdèly?

Figyelt kérdés
[link] ?
2013. febr. 14. 10:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%
Szerelem, szex témakörben ez valóban releváns kérdés (nem).
2013. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Minek neked 5,5 millió román?
2013. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%
tulajdonképpen leszarom. sikeresen kiölték belőlem a haza szeretetét, pedig... na de mindegy, ez a téma nem ide tartozik, remélem törölni fogják vagy áthelyezik másik kategóriába.
2013. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Kivitelezhetetlen, és nem azért, mert a románok ellenkeznének. Végy egy térképet, és ha van szemed, meglátod.

Díjazok néhány választ. Szerintem az már nem is jövő, hanem jelen.

2013. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon remélem, hogy NEM!


1. Nem szeretnék az adómból több munkanélkülit, nyugdíjast meg sokgyerekes családot eltartani.

2. Aki dolgozik, adózik, és megy a munkahelye után, az meg már akkor se akar magyar lenni, ha Magyarországon született, és menekül, amerre lát. Miért pont a románok akarnának magyarok lenni??!!! Önként fizetni a világ legmagasabb adóit, legmagasabb áfa-ját, legmagasabb rezsijét, nevetséges fizetések mellett?!


Szóval nekem bőven elég ennyi embert eltartani a sza.r-fo.s fizetésemből levont adóból.

Amelyik erdélyi magyar akart lenni, az meg már itt él.


Szálljatok már le erről!


Ebben a tyúklépésnyi országban nem tudnak a rabló politikusok rendet tartani, mihez kezdenének egy háromszor ekkorával?

2013. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az erdélyi magyarok nem szeretnék, ha így lenne! Szerintük nem normális ami itt folyik!
2013. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom sok okso van!


Jártatok már Erdélyben?


Arrafelé nincs segíjbű élés, a cigányság is dolgozik, ha enni akar, márpedig akar és gombát szednek az erdőben, árulják a pacon, útszélen stb.

Aki nem munkáltatónál dolgozik az földet művel, erdőgazdálkodik, állatot tart... Dolgos népek vannak arrafelé, ott az állam nem tartja el a semmirekellőket mint Mo.-n!

2013. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt. Egy esetleges autonómiára nagyobb esély lenne.
2013. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Inkább azt az egész rüszmeteg tiszántúlt áttolni a románoknak"


Te máris odatolhatod magad!

2013. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Te máris odatolhatod magad!"


Egyszer áttoltam. Egy ilyen vizitúraszerű dologra. Jó volt. Egy napidíjamból egy hétig mulattam. Nem 650 a sör. Hanem 150 egy doboz cigi!!! Bár a végén már összetettem a kezem egy angolvécéért.

2013. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!