Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lehet valamit tenni ezek...

Nem lehet valamit tenni ezek ellen?

Figyelt kérdés

Most találtam ezt a posztot:

[link]

Felkaptam a fejem, mert átéltem párszor én is ezeknek a nőknek a zaklatását, nem mind volt huszonéves de detto ugyanez, ezek a mondatok, minden, és én is már lesek mint a nyúl a bokorban ha az Örs vezér téren járok....miért nem tesznek valamit ellenük?


2013. jan. 14. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt láttam, de valami kiskutyás képeslappal a keletinél, viszont az magyar nő volt.


Viszont nem tudom ki találkozott már vele, ami szerintem még szörnyűbb:

A 3-as metrón szokott járni egy beteg srác, aki valami műtétre vagy hasonlóra gyűjt. Nem tudom, de szerintem nincs teljesen képben, hogy mit és miért is csinál, tábla van a nyakában. Szerintem elindítják pl. az újpesti végállomáson, mire kőbányára kiér a metró ő meg végigmegy. De nincs vele se felnőtt, se senki. Időnként megáll az egy egy ember előtt és bámul rá. Nem tudom, annyira sajnálom szegényt egyrészt, másrészt meg szerintem nem is hozzá kerül a pénz, tényleg olyan mintha egy droidot küldtek volna be. Lehet, hogy tényleg arra gyűjt ami ki van írva. Meg amikor megáll az ember fölött az olyan erőszakosnak tűnik, olyan lelki terror jellege van.

2013. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt már szerencsém ilyenekhez...nem nagyon lehet ellenük tenni, a Széll Kálmán téren ha kint vannak a rendőrök akkor mind félrevonul,majd amint távoznak a rendőrök, ismét megjelennek és folytatják a tevékenységüket.

Ki kéne tépni a kezükből a lapokat,felképelni őket,majd békésen távozni.

2013. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 20:20


Felképelni, majd BÉKÉSEN távozni. Ez kicsit képzavarnak tűnik. XD

2013. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21:16


Hát igen, ha úgy jobban tetszik kitéped a kezéből a képeslapokat és elhajítod őket majd pofán vered jobbról,aztán balról,esetleg még leköpöd, vagy ellököd, és békésen távozol.

Rád fog szórni egy átkot, de érdemes lenne kipróbálni.

2013. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!