Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a NASA eltitkolna...

Szerintetek a NASA eltitkolna hogy leteznek foldonkivuliek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 19:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy más nem írta le, hogy több dolgot tud, mint egy átlag ember(mert tájékozódik), még nem biztos, hogy egyedül Ő tájékozott jobban. Egyébként meg az elmélkedés minden ember joga, az meg, hogy valakit nem érdekel, vagy nem hisz ennyire az ilyen jellegű feltevésekben, megint mindenkinek saját joga eldönteni.
2013. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

# 21/22

Ahoz amit en tudok baratom nem kell nagy tudomany! csak olvasagtni kell, bizonyara vannak olyan oldalak ahol nem a teljes igazsagot irjak de akik ismeri az igazsagot az konnyen rajon,hogy mi igaz es mi nem! Oszinten...... nincs nekem abbol hasznom hogy neked barmit mondjak mivel szkeptikus vagy es ugy sem hinned el szoval kar az idot fecserelni rad

2013. jan. 4. 11:36
 23/28 A kérdező kommentje:
ott a kEK Dosszierol van szo bocs a hibakert
2013. jan. 4. 11:58
 24/28 A kérdező kommentje:
12. 2012-o csak eltereles volt! amig mindneki azzal foglalkozott ok addig szepen elkeszitettek azt ami hamarosan var az emberekre(direkt nem irom le miaz mivel nem akarok bajba keveredni miatta) Itt az illuminatusrol van szo
2013. jan. 4. 12:00
 25/28 Shai-Hulud ***** válasza:
33%

Hogy érzed magad? Mit mondott az orvos?

Látom elfelejtetted bevenni a gyógyszeredet.

Na nem baj, majd szépen megnyugszol, csak ne idegeskedj.

OK, igyál egy korty vizet, nyugodj meg szépen, és aludj egy nagyot.

2013. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok orvos, de diagnosztizáltam a pszichózist. Méghozzá nagyon előrehaladott állapot segíteni nem lehet rajta, csak az eutanázia maradt.
2013. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
latod? mondtam hogy nem ertheted mert meg nem alsz keszen ere! csak az alom vilag letezik szamodra semmi mas! jaa es itt akinek a gyogy szert kene szedni az tevagy haver! igazuk van az embereknek magyarorszag bunko bu%zikbol al
2013. jan. 4. 19:40
 28/28 anonim válasza:
Na ebbe jól beletrafáltál!
2013. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!