Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van munka, csak keresni kell?

Van munka, csak keresni kell?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért ez nem teljesen igaz.
2012. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Demagóg szőveg. Mutass már 1 millió álláshírdetést az 1 millió munkanélkülieknek?



HOL AZ 1 MILLIÓ ÚJMUNKAHELY AMIT ÍGÉRTEK?

2012. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

"Mutass már 1 millió álláshírdetést az 1 millió munkanélkülieknek? "


Demagóg szöveg. Mutass már 1 millió munkanélkülit!

2012. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

"Mutass már 1 millió munkanélkülit!"


Mutatok én még kétmilliót is.

2012. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

"Mutass már 1 millió munkanélkülit!"


Ha jártas lennél témában akkor tudnád, hogy sokan nem regisztrálnak feleslegesen a Munkaügyi Központban mert az egész tevékenységük egyenlő a NULLÁVAL!


Egyébként elég kivonni a 10 millió lakosból a dolgozókat, a nyugdíjasokat, kisiskolásokat, egyetemistákat stb., és máris meglátnád, hogy az 1 millió munkanélkülivel még keveset is mondtam!!!!!

2012. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem,ez nem igaz.Magyarországon sose lesz teljes foglalkoztatottság.A rendszerváltás éveiben elveszett 1,5 millió munkahely,azóta kb.harmadát sikerült létrehozni.

A kapitalizmus nem tud minden embernek munkát biztosítani.

2012. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"és máris meglátnád, hogy az 1 millió munkanélkülivel még keveset is mondtam!!!!!"


És nem kicsit mondtál keveset. Épp ezért írtam, hogy mutatok én kétmilliót is. Sőt! Megkockáztatom a kettő és felet.

2012. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak, akik nem tudnak dolgozni, pedig akarnak. Sok a kényszer vállalkozó is, aki abból próbál megélni,de sokszor ők se jutnak egyről a kettőre és még rosszabb helyzetbe kerülnek, mint előtte voltak.
2012. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mutatok én még kétmilliót is."


Mutass.

2012. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mivel álláskereső vagyok és nap-mint nap megkapom ezt a szöveget, ráadásul olvasom is lépten -nyomom ezt a bizonyos mondatot.

Én keresek, már lassan egy éve, de semmi eredmény, ahová jelentkeztem, azokról a helyekről "majd értesítenek".Aha...

Most volt minap a híradóban, hogy valamelyik gyárban százával küldték el megint az embereket, felénk is most készül bezárni az egyik nagy üzem, ami eddig csodával határos módon talpon maradt.Ahol én lakom nem kisváros, de már minden üzem kihalt, ezek adtak a legtöbb embernek munkát.Mezőgazdaság is nulla, magasabb posztokhoz meg protekció kellene, de az nekem nincs.Vannak tingli-tangli kamu melók, "irodai munka" 10 féle szöveggel meghirdetve, de mind zepter.Na meg hasonlók...

A munkaügy semmit nem ér.Nem ajánlanak semmit, állás listát ha hozok a portáról, több hónapja megjelent melók is ki vannak nyomtatva, minek?Mikor ezer éve betelt?

Ha mégis munkát talál az ember, 90%, hogy valami mutyi van a dologban, például feketén akarják dolgoztatni, nem jelentik be, nem fizetik ki, vagy csak addig alkalmazzák, amíg támogatott, vagy egyszerre mind...

És akkor ezek nagyon hozzáértők, akik még szocializmusban élnek, jönnek a szöveggel, hogy van munka, csak keresni kell.Hol?

2012. dec. 6. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!