Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért a véleményetek: a...

Miért a véleményetek: a neonáci tüntetéseket meg engedhető-e nálunk?

Figyelt kérdés

De ha nem tüntethetnek a nácik akkor, miért szabad a kommunisták?

Miért nem elékezhetnek Hessre, és miért szabad Kádárra, aki 1956-ben szintén háborús bűnöket követett el?


2009. aug. 15. 14:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: Igen.

Semmi köze a magyarsághoz ez tény, de mért csak magyar hősökre emlékezhetünk? Ja amúgy erről a háborús-bűnös dologról annyit, hogy a történelmet mindig a győztes írja...

2009. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
37%
" Elárulták, amikor ki akart lépni a háborúból!" - Horthy árulta el az egész tengelyt amikor ki akart lépni, már bocsánat.....az országot pedig a szovjetek tették romhalmazzá....de nemis tudom mi vagy te? horthy-imádó bolsevista? najó, én nem írok ide többet, nincs értelme, 6 oldal is betelne....élj tovább a magad álomvilágában, nemzeti bolsevik
2009. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
95%
" horthy-imádó bolsevista" - ez jó. :) Hallottam már sok ideológiai marhaságot, de ez vitte a pálmát. :)
2009. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
31%
a szavaid alapján vagy az....Rudolf Hess hős volt, és 100-szor inkább egy NS rendszert Európába, így hazánkba is, mint akár komcsi, akár kapitalista, de lényegében plutokrata szabadkőmáves diktatúrát, mint ami most van
2009. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha a neonáci tüntetés betiltják, akkor semmilyen szélsőséges demonstrációt nem szabadna engedélyezni. Én ide sorolom a homokosok felvonulását is, ahol kifejezetten uszítanak a keresztények ellen.

Lehet hogy sokak ez nem szeretik hallani, de Kádár János igen is háborús bűnöket, sőt hazaárulást követett el 1956-ban azzal, hogy külföldi csapatokat hívott saját népe ellen.

XVI. Lajost Franciaországban hasonló bűntett előkészítése miatt végezek ki.

Gondoljátok csak le, ha a németek nyerték volna a II. v.háborút, és valami gulyás nácizmust vezettek volna be Magyarországon. Mit mondanánk: hát az a pár zsidó akit legyilkolásztak, az már úgy is régen volt, nem is illik arra emlékezni?

2009. aug. 16. 19:50
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért milyen szépen megmutatkozik a kettős mérce:

a nácik rohadt állatok, de a komcsikat szeretem, mert olyan király arcok.ROFL


Plusz még egy: MAGYAR létedre miért egy német embert-ideológiát éltetsz ?

A bolseviknak: És milyen agymosottság kell ahhoz, hogy olyan embereknek tapsolj, akik 60 évvel ezelőtt partyba vágták a nagyanyádat ?



Na de a kérdésre is válaszolok : Ha valamit tiltunk akkor a többit is tiltsuk, vagy ha engedélyezzük, akkor engedélyezzünk mindent.Mert ez így gáz.


U.i:Nem tűnt fel senkinek hogy ilyen náci tüntetések mindig az MSZP-SZDSZ kormány alatt jönnek elő ? Lásd: Szabó-Albert stb.

2009. aug. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

megengedhető-e? még a jobbikos/gárdistás vagy milyen békés egybegyűlést is szétverték a rohamosztagosok... ezek a nyakkendős elit patkányok megtesznek mindent az ellen hogy a magyarok összefogjanak.

de ha megengednék a neonácit... mi értelme lenne? semmi jó nem sülne ki belőle akkor sem.

2009. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%

"MAGYAR létedre miért egy német embert-ideológiát éltetsz ?" - Nem egy német embert és nem egy német ideológiát éltetek, de fegyvertársak voltunk, szövetségesek, akárhogy is félremagyarázza ma a posztkomcsi történetírás: valódi szövetségesek voltunk, és ha Hess akciója sikerrel jár, akkor sok mindentől megmenekeült volna Európa.....nem leborulunk előtte, de a tiszteletet meg kell adni Európa hőseinek...

Mellesleg nem Hess találta ki az eszmét:P


Amúgy az írásod komcsi része jó!

2009. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint egy neonácit/skinheadet/fasisztát sem ismerek és az átlag magyar szintén így van vele.

Olyan rövidítéseket olvasok itt néha magyar szervezetek neveként, amikről életemben nem hallottam.

Fel van a bal oldal által fújva rettenetesen a náci veszély. Egy tízmilliós ország kétmilliós fővárosában összegyűlik pár száz bomberes kopasz gyerek és szónokolnak ezt-azt és megéljeneznek ezt-azt.

Na bumm! És akkor mi van?

Ők lennének az az egész társadalomra veszélyes mozgalom?

A legliberálisabb Tamás Gáspár Miklós mondta egyszer, hogy nem szabad betiltani és üldözni őket, mert a politikai és gondolkodási sokszínűséghez ők is hozzátartoznak.

A baloldaliak már kezdenek rohadtul unalmasak lenni az állandó szélsőjobb veszéllyel riogatással és az elhatárolódás mániájukkal.

Tegnap beugrottam egy doboz cigiért a szomszéd kocsmába és ahogy beléptem, azt hallottam, hogy az egyik 60 körüli törzsvendég azt mondja épp, hogy "Mindenért a zsidók a hibásak!", majd itta tovább a sörét.

Olyan szarul éreztem magam, hogy nem volt sehol egy liberális a közelben, hogy hangosan elhatárolódjon és másokat is erre szólítson fel a demokrácia nevében és védelmében...

2009. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
45%
Rodulf Hess nagyon jó ember volt, csak a zsidók meg túl okosak. Emlékezzenek meg róla nyugodtan.
2009. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!