Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Öngyíkkoság volt...

Szerintetek Öngyíkkoság volt a Füzesabonyi halál eset vagy gyíkkoság?

Figyelt kérdés

Elvágta saját torkát hátba szúrta magát és a fegyver is eltűnt ez öngyíkkoság? Vagy csak nekem furcsa ez egy kicsit

vagy szándékosan tusolják el az ügyet?


2012. okt. 31. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A rendőrség nem nyilatkozott az ügyben csak elmondta,hogy nem történt gyilkosság...innentől kezdve mindent a sajtó talált ki "Úgy tudjuk,hogy" és mondták a sok hülyeséget amitől érdekesebb a sztori.

Úgyhogy történhetett öngyilkosság is.

2012. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Egyértelmű hogy gyilkosság történt.
2012. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A sajtó meg a rendőrök azt hazudnak amit akarnak, sajnos a sok birka beveszi. Az ismerősei és a helyiek szerint ez egyértelműen egy brutális gyilkosság volt. Mostanában túl sok a gyanús "öngyilkosság", lásd Tényő, Gy.pata stb.
2012. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják hogy elmebeteg volt az ember de akkor is hátha szúrja magár meg el vágja a nyakát? Arról is halottam hoyg poroszlón is történt ilyen esett hátba szúrták majd el vágták a torkát és ott is öngyilkosság volt csak nekem furcsa??
2012. okt. 31. 10:55
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Azt a k... hogy lett volna elmebeteg??Én ismertem az illetőt,basszusgitáros volt egy zenekarban,csendes,jófej,nem balhés srác volt!!!
2012. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én hiszek neked de a média úgy állítja be hoyg pszichés gondjai voltak de én se hiszek nekik szerintem el kellene indiratunk egy mozgalmat a facebook hogy ne legyen hiába való a halála!!!!
2012. okt. 31. 11:10
 7/11 Komplikato ***** válasza:

"- Mi történt?

- Megvágta magát ... borotválkozás közben."

- ???

- Hetvennégyszer"

2012. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Naponta tele lehetne a facebook különböző bűncselekményekkel...és hagy ne mondjam kik az elkövetők.A rablástól a gyilkosságig bármi.
2012. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bándi Kata ügyében is akkor kezdtek el nyomozni amikor a mozgalom amit érte indított mozgalom magas volt össze fogás kérdése ha akkor nem csinálják a rendőrség soha nem találta volna meg a gyilkost!!
2012. okt. 31. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Á, csupán az történt, hogy szétvagdosta a hátát, majd elvágta a saját torkát, aztán elrejtette a kést valahova, majd szép nyugodtan lefeküdt a földre...igen, a rendőrség szerint ÍGY történt :DD
2012. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!