Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fidesz vagy Mszp? Baj vagy...

Fidesz vagy Mszp? Baj vagy Jobb oldal? Mért?

Figyelt kérdés
Ha tehetnéd melyiket választanád? Részemről: mind romlott, sosem megyek szavazni...
2009. aug. 8. 21:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Baj= Bal
2009. aug. 8. 21:17
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezt hetente egyszer megkérdezi valaki,legfeljebb más formában.Ha visszanézed,sok választ találhatsz.
2009. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Olvasd el a jobbik programjat, aztan donts!

Fidesz, MSZP egyik sem jobb,vagy baloldal, csak Rubinstein bacsi Rahel, es Sarah nevu lanyai...

Akik sokszor veszekednek az utcan, de otthon ugyan ugy egy asztalhoz ulnek, es ugyan azt vacsorazzak.

Ebredjetek vegre...

2009. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ennek nincs jelentősége,mindegyik párt volt már hatalmon és mindig azt utálta a nép amelyik kormányzott,amelyik ellenzékben volt az meg népszerű volt.Kényszerpályán mozog az ország,gyenge a gazdaságunk,csak azt tudjuk elosztani amit megtermelünk.A nyugati életszínvonal megközelítéséhez még legalább 50 év kell.
2009. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
21.28: Miért mozgunk kényszerpályán? Miért vagyunk gyengék? Ez egy átok vagy csapás? Vagy netán az elmúlt 20 év politikusainak hibája? Egyébként szó sincs arról, hogy 50 vagy akárhány év alatt megközelítsük a "nyugati" életszínvonalat, mert pillanatnyilag éppen távolodunk tőle! Szlovénia miért tudta már most utolérni Németországot?
2009. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én magamra szavazok. Alakítok egy pártot és jobbá teszem az országot. Nem kicsit, Nagyon...


végső esetben, ha nem sikerül, azért azon a néhány év alatt jól megszedem magam...

úgy se vonna felelősségre, hogy nem csináltam semmit...

2009. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Én egyikre sem szavazok.

A Fidesz és az MSZP is már bizonyított.


Azt bizonyították hogy 20 év alatt többször is államcsőd közeli helyzetbe tudták terelni az országot.


Bebizonyították hogy a lakosság egyharmadát képesek szegénységben tartani.


Bebizonyította mind2ő,hogy képesek kormánypári politikusokként 4 év alatt úgy mutyizni,összelopni magukat hogy a következő 4 évig ellenzékben se legyen anyagi gondjuk.


Gratulálok nekik!


Viszont szerintem épp elérkezett az ideje hogy eltakarodjanak a politikai életből az MSZP,Fidesz féreg "megélhetési politikusai".


Ezért fogok én az LMP-re vagy a Jobbikra szavazni.

Ez a 2 párt,mondjuk LMP a baloldalon,Jobbik a jobboldalon,át tudná alakítani úgy a politikai életet hogy az ország ne a balkán felé,hanem Ausztria és a nyugat felé haladjon.Ne csiga tempóban hanem a lehető leggyorsabban.

2009. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Jobbik.
2009. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
73%
Baloldali vagyok, de egyikre se szavaznék sohasem!
2009. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az előző választásokon a Fidesz-re szavaztam, de idén másra fogok szavazni! Azt hiszem a Jobbik-ra! De ezt még nem döntöttem el! Majd meglátjuk mit hoz a jövő!
2009. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!