Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gyurta Dániel elleni médiahadj...

Gyurta Dániel elleni médiahadjárat?

2012. aug. 3. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Milyen médiahadjárat? Valami link, hivatkozás jó lenne, mert én nem tudok róla. Talán lehetett néhány kritikus megjegyzés, amihez én is csatlakozok annyiban, hogy ha meghallom ezt a 15 millió magyarozást, falra tudok mászni. Mert hol van már 15 millió magyar? Kb 12 van. És engem ugyan nem vitt a vállán Gyurta Dániel, mert én például nem tulajdonítok különösebb jelentőséget a nemzet szempontjából egy ilyen szimbólikus győzelemnek. Szép volt, de sokkal inkább egyéni, mint nemzeti teljesítmény. Felesleges belemagyarázni a 15 millió magyart.
2012. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. aug. 3. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát leszólni azért tényleg nem kéne Gyurtát. Mi az, hogy ha még 10 méter, van, akkor nem is ő győz? Meg hogy sok szorgalmas ember van még ebben az országban, velük miért nem foglalkoznak? Ezek tényleg elég visszataszító megjegyzések. Gréczy bírálatával viszont egyetértek, az nem is Gyurtának, hanem az ő fényében sütkérező Czene államtitkárnak szól, aki fontosnak tartotta a győzelem pillanatában is a képünkbe mondani, hogy a kormány mennyit áldoz a sportra, szemben az elmúltnyolcévvel.
2012. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

De milyen médiahadjárat, könyörgöm? Mert ez baromi távol áll attól. Azért mert 2-3 ember leírt valami hülyeséget? És akkor jöttök egyből a zsidó maffiával. :DD Hát az eszem megáll.


Pont ti, akik állandóan jöttök a "bérrettegő" szöveggel. Amikor most itt pont ez történik. Jelentéktelen számú ember leírt valamit, és ti egyből zsidó támadást vizionáltok. Nevetséges.


Próbáljatok már rászokni a kevésbé szélsőséges gondolkodásra.

2012. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

"Próbáljatok már rászokni a kevésbé szélsőséges gondolkodásra."


elég lenne csak úgy egyszerűen a gondolkodásra... ha már az meglenne, egy alap józan paraszti ész, ami képes helyén kezelni a dolgokat, annak venni őket, amik... ne adj isten még valami minimális szintű önirónia is, hogy ne kelljen egyfolytában mindenhol mindenben azt keresni, hogy most biztos beléjük kötöttek (vagy belénk, ha már a nemzet elleni támadásokról megy itt a vészriadó, amibe csak úgy szerényen megjegyzem, mi is beletartoznánk..), de ez már tényleg csak álmodozás.

Akkor mindegy lenne, hogy az a gondolkodás most épp liberális, konzervatív, radikális vagy valami más. Azzal lehetne érdemben beszélni, azt komolyan lehetne venni.

2012. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!