Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, közeleg a vég...

Mihez kezdjek, közeleg a vég (em)?

Figyelt kérdés

Még egyszer kapok munkanélkülit,és még ezen felül 11napnyi járadékot.Keresek munkát,interjúkra behívnak,de semmi.

Már az értéktárgyaimat is árulom,de ez sem mehet örökké.

Ezekből össze szedek 70-100ezer ft-ot,de az semmi.Havonta 30ezer ft-ot adnom kell a szüleimnek.Elmondtam nekik,hogy mi a helyzet,a reakció az,hogy akkor költözhetek otthonról...Hol lehetne leggyorsabban munkát találnom?Bármi megfelel.Feketén is,csak fizessenek.


2012. júl. 31. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú.De ha lány lennék sem érdekelne a sarok.....
2012. júl. 31. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Meki, vagy hasonló gyorskajáldába, ideiglenesen megteszi, amíg nem találsz mást.
2012. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok.itt csak McDonald's van.Oda is jelentkeztem,válasz:várjak türelemmel.
2012. júl. 31. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ha fiú vagy, akkor egyszerűbb a dolgod, bár nem tudom, hány éves vagy és milyen a végzettséged. Én tizenévesen a méhtelepekről vásároltam össze kilóra a jó drága motoralkatrészeket és az antik cuccokat, szerszámokat, többször komplett motort is hoztam ki. Ezeket adogattam el, de ehhez persze legalább alapszinten fel kell ismerni őket. A vasazás sem rossz mostanság, egy kiló rézért pl. 1500 forintot kapsz, persze nem fémlopásra gondoltam, szomszédoktól, ismerősöktől össze lehet kéregetni régi gépeket, kábelt, stb. és bontani ezerrel. Gumiszervizben a használt kerékólmot, cinket odaadják, ha a vasat kitépkeded, akkor azért is jó pénzt kaphatsz. Én annak idején motorszerelést is vállaltam, bár (nem nagyképűségből) ha valamit megcsináltam, az jó is volt sokáig. Ha van műhelyed, érdemes keresett és boltban drága alkatrészeket gyártani (oldalcsomagtartók, küllők, stb. hogy az egyszerűbben megcsinálhatókat említsem) és elvaterázni, meghirdetni.

Ha van elgazosodott hétvégi telek a közeledben, amit senki nem művel, az sem rossz, több gyümölcs horror drága, pl. a cseresznye idén 1200-2000 forint volt kilónként. 2-3 nap alatt leszedsz és eladsz 15-20ezret is.

Én ilyesmiket csináltam nyaranta középsulis koromban, bár motorokat most is újítgatok, mert élvezem :) Tőlem szerencsére szüleim nem kértek pénzt, bár én sem tőlük soha és ha valami kellett, ezekből mindig meg tudtam venni magamnak.

Ha már elmúltál 18, akkor pedig vannak gyorskajáldák, üzemek, stb. minimálbér közeli fizetésért.

2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Iskolába karbantartó, portás, vagy postai újságkihordó.
2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van a közeletekben valamilyen építkezés,útépítés,stb. akkor elmehetnél oda és beszélhetnél a főnökkel,hogy segédmunkásként alkalmazna-e.Ha pedig ő nem tud,akkor kérd meg szépen,hogy ajánljon Neked valaki,akinél "kopogtathatnál".Szinte biztos,hogy van építési vállalkozó ismerőse.

De ha Neked van köműves vagy ács ismerősöd,barátod,akkor megkérhetnéd,hogy kérdezze meg a főnökét,vagy ha a ő maga a vállalkozó,akkor kérd meg,hogy alkalmazzon.Vagy esetleg egy erdőbe fakitermeléshez is bepróbálkozhatnál.

2012. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közmunkát próbáltad már?
2012. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Munkaügyiben v.milyen felsőkategóriás jogsi? Én borsodi vagyok, és rendszeresen látom a Szuperinfóban, hogy keresnek fuvarozót. Amúgy van jogsid?


Vagy kitanulhatnád a hentes szakmát (Németországba, Ausztriába rendszeresen keresnek gyárba).

2012. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!