Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Viccesnek találnád ha beöltözn...

Viccesnek találnád ha beöltöznék Hitler jelmezbe?

Figyelt kérdés
És így hirdetném, azokat a dolgokat amiket a mostani kormány tesz? pl.: tömegközlekedés fellendités, stb...
2009. júl. 16. 09:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Tudom mi az az ÁVO, volt nagyapám tudna neked erről mesélni :(
2009. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Aha, én meg beöltözök Sztálinnak és együtt megyünk az utcára.
2009. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem éppen szokványos egy Hitler-imitátor, de ha jólesik, hát tedd. Bár szokatlanabb, mint egy Elvis-imitátor.
2009. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
10:58, halljuk! Amúgy Hitlernek egészen pontosan mi köze volt az ÁVO-hoz? Nyilván ezt is meg tudnád mondani, ha már belekeverted.
2009. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát Hitler szájából hitelesebb lenne. Sokmindent ő épített ki Németországban (pl. autópályahálózat), úgyhogy ilyen szempontból nem sok hasonlóság van a mi fatökű kormányunk és közte.
2009. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem lenne vicces, de engem nem is bosszantana.


Ellenben sok szűk látókörű idióta fog emiatt csesztetni.

2009. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol látnak majd!! szerintem vicces lennél!!Tényleg megtennéd? vagy csak kíváncsi vagy a válaszokra?
2009. júl. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy már megtették, szóval az ötlet nem az enyém. ott azért örültek, főleg hogy elkezdtek táncolni Hitler jelmezben...
2009. júl. 17. 13:15
 19/20 anonim ***** válasza:

"És még valami: horogkeresztet nehogy feltegyél (se kitűzőt, se karszalagot) mert egyből bevisz az ÁVO."


Szöveget értelmezni tudtok? Hitlernek nincs köze az ávóhoz, azt akartam mondani, hogy ne vegyen fel semmi horogkeresztes dolgot, mert beviszi a rebisz!

2009. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én poénra venném :) amúgy marhára nem érdekel a politika, én minden politikuson csak nevetni tudok, mit meg nem csinálnak az országgal :D A humorérzéken viszont jó. Én katonának öltöztem be egy barátnőmmel (egy japán rendezvényre) és néhány tata összeveszett azon, hogy van-e kék honvéd jelmez? (nem magyar és nem is valós hadsereg katonáinak öltöztünk)A legtöbben poénnak vették, és az is akart lenni. Voltak, akik viszont rémesen véresre vették a dolgot és megbotránkoztak :D
2009. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!