Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok ha belémköt...

Mit csinálhatok ha belémköt valaki az utcán?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,szeptembertől kezdem a középsulit,sokat fogok buszozni,és az is előferdülhet hogy este járok haza (különórák miatt). Ezért érdekelne,hogy mi tehetek (a futáson kívül) ha mondjuk körbeállnak az aluljáróban,és érdeklődnek a telefonom/mp3 lejátszóm után vagy csak simán kötözködnek. Kérek mindenkit,hogy ne írjatok olyan válaszokat hogy "hordj magaddal lefűrészelt csövű puskát" :))
2009. júl. 14. 14:17
 1/6 anonim válasza:
100%
Most nem akarom azt tanácsolni hogy hordj magadnál gázsprét.Próbálj meg olyan helyeken menni ahol sok ember van.Nem tudnak majd esetleg hazahozni olyankor mikor különóráid vannak?nekem nem engedték volna meg ilyen korban hogy egyedül jöjjek haza.Nagyon értékes dolgokat meg ne nagyon hordj magadnál.
2009. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem állnak körbe, addig próbálj meg nem foglalkozni vele, ha lehet barátaiddal/barátnőiddel sétálj haza...
2009. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Általában csak egy mp3 lejátszó,némi apró meg a bérletem van nálam a könyveken kívül,telefont ritkán hordok.


Sajnos nem tudnak hazahozni. Amúgy ez érdekes mivel egy évvel ezelőtt (13 évesen...) is volt olyan hogy este 6-7 órás busszal mentem haza,így télen már bőven sötétben utaztam.

2009. júl. 14. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közelben metró? Azzal biztonságosabb. Ha sok ember között mész akkor több az esélyed, de ebben a f.s világban már az sem garancia, mert az emberek képesek végígnézni hogy vernek meg valakit az utcán.
2009. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hallod szerintem teló mindeféleképpen legyen nálad..TÉnyleg bármi baj van nem nagyon tudsz senkitsem elérni.
2009. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
legyen nálad a rendes,működőképes pénzel feltöltött telefonod és egy másik szar rissz-rossz "kamu" telefon aztán ha el akarják vinni akkor hadd vigyék el a rosszat a jót meg tartsd valami másik helyen de ne olyan zsebben amiben látszik a formája hanem egy belső zsebben vagy akármi más.az mp3addal meg nem tudsz mit csinálni.am a gázsprét meg elfújhatja a szél úgyhogy azzal vigyázz meg nem tudhatod mi kerül elő a zsebükből...érdemesebb lenne taxival járni.500-600 ft csak megéri a biztonságod.
2009. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!