Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Börtönőr vagy katona?

Börtönőr vagy katona?

Figyelt kérdés
szerintetek melyiknek éri meg jobban elmenni? indokokat is kérek! (amúgy a pszichológiai terhelést a börtönőrnél ne írjátok, mert azzal tisztában vagyok)
2012. jún. 2. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azon kéne elgondolkoznod, hogy mi formált olyanra ami miatt ez a két szakma maradt fent a rostán. Lehet hogy magad is meglepődnél.
2012. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha itt most arra próbálnál rávilágítani, hogy mekkora pszichopata vagy valami hasonló állat lennék, akkor előbb ismerj meg és utána ítélkezz! amúgy pedig elég sok minden volt abba a bizonyos rostába. Rendőrnek kezdtem el tanulni, de aztán attól a szakmától úgy ment el a kedvem ahogy van...
2012. jún. 2. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:

:)

Én csak azt mondtam hogy gondolkozz el, az irányt már Te mutattad meg merre. Első lépés megvolt.

2012. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor bocsánat. :D
2012. jún. 2. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

a pszichológiai rész alkalmasságin jön majd, addig kár lenne kötözködni...

az előmeneteli lehetőségeket nem tudom de néhány dolog miatt jobbnak tartom a katonáskodást:

ha valaha börtönbe kerülnél (elítéltként) katonaként nem nagy gond, volt börtönőrként viszont csak a pedofiloknak kisebb a túlélési esélye...

katonaként kisebb az esély hogy szabadidődben (pl. a strandon) olyan gyökér jön szembe akivel munkakapcsolatban voltál és ő elégtételt akar...

katonaként is ugyanúgy jól kell bírni a pszichológiai terhelést, de munkád során nem többségében "hulladék" emberekkel kell találkoznod (vagy ha mégis akkor az olyan komoly háborús helyzet hogy lehet szabályosan lőni rájuk...)

börtönőrként nincs annyi kiküldetési lehetőség. (" Lépj be a seregbe, utazz el távoli országokba, találkozz érdekes emberekkel... és öld meg őket ":D)

2012. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát érdekes megközelítés... :D de nem tervezek olyat, hogy valaha is börtönbe kerülök :D
2012. jún. 4. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tönkre akarsz idegileg menni,akkor börtönőr...
2012. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi, de írtam, hogy azt ne írjátok! :) tisztában vagyok vele...
2012. jún. 4. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Vadakat terelő juhász.
2012. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Börtönőr.A katonák taplók,ismerek párat.
2012. jún. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!