Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá hogy Gyurcsá...

Mit szóltok hozzá hogy Gyurcsány a sógora szakdolgozatát használta fel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

A gyurcsány nevét kéretik kisbetűvel írni.

Amúgy meg nem csodálkozom. Tudod hány nagyfejes ül magas fizetéssel vezetői pozícióban kamuérettségivel, kamudiplomával, kamunyelvvizsgával meg kamudoktorival a bársonyszékben? Meg is látszik az ország színvonalán a szakmai hozzáértés teljes mértékű hiánya.

2012. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eddig csak az derült ki, hogy ugyan az a címe.

Ettől persze még nagyon zavaros az ügy, olyan mint gyurcsány lelkivilága.

Nem egy követhető példa, a valóvilág showban lenne a helye, ahol mindegy milyen az erkölcs.

2012. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az is kiderül,t hogy Fecó összes évfolyamtársának megvan a szakdolgozata, továbbá, hogy ugyan az a címe mint a sógoráé, ráadásul a sógoré sincs meg. Furcsán sok az egybeesés.
2012. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon örülnék, ha ez lenne a legrosszabb dolog, amit tett. Egyébként nem nagyon érdekel.
2012. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

A Fidesz erőlködése, hogy elterelje a figyelmet a csúfosan bebukott Pali bohócról, a hazugsággal megnyert választások óta eltelt két év katasztrofális kormányzásáról, és az egyre inkább nyilvánosságra kerülő kormányközeli korrupcióról.


A HVG először előkereste Schmitt Pál disszertációját, megtalálta a másolt anyagot, kiderítette, hogy ebből legfeljebb kb. 12 oldal az egyéni munka, és azután terítette ki. A Fidesz még semmilyen bizonyítékot nem talált, de már vádaskodik, kész tényként beállítva a plágiumot.


Kérdem én: ha beigazolódik, hogy Gyurcsány lopott, akkor mi történik? Ennyire rettegnek egy leamortizálódott, komolytalanná vált politikustól a jobboldalon? És ettől Schmitt Pál a mennybe megy majd?

2012. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

14:22

Pali bácsi kisdoktorijának előrángatása szerinted nem politikai lépés volt? Hü.lye aki nem látja, hogy az volt. Ugyan ez van most Ferivel, de attól, hogy ez csak politika, még bicskanyitogató látni, hogy egyesek mit meg tehettek a régi rendszerben, csak azért mert a hatalom csókosai voltak. Pali plagizálásáról is valószínűleg évek óta tudtak, csak várták az alkalmat, mikor lehet ebből előnyt kovácsolni. Ugyan ez lehet fecóval is. Ki kardot ránt kard által vész.

2012. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem ugyanaz a véleményem, mint Dr Schmitt esetében: Tűnjön el! Ugyanis túl sok már itt is a gyanús elem. Kezdődött ugye azzal, hogy nincs meg a dolgozat az egyetemen. (A többieké megvan.) Aztán kiderült, hogy neki otthon sincs meg, de keresi (kb egy hónapja). Aztán kiderült, hogy egy másik ember is ugyanezzel a címmel írt dolgozatot. Aztán kiderült, hogy ez a másik ember a sógora. Aztán kiderült, hogy a sógora nem tud róla, hogy használta, bár Gyurcsány szerint biztos használta az ő dolgozatát. Na és akkor meddig mondjuk még a mesét?


Én azzal a felmentéssel se értek egyet, hogy ebben az országban kamu minden és mindenki, a diploma, a doktori cím, a nyelvvizsga megszerezhető, olyan adomány, ami jár a hatalom mellé. Én ezt kikérem magam, és ez úton közlöm, hogy én úgy szereztem "summa cum laude" minősítésű diplomát, hogy mindig én vizsgáztam a saját nevemben, és előtte nem szólt le senki, én írtam a szakdolgozatomat az első betűtől az utolsóig, ahol idézet volt, azt pontosan megjelöltem, és angolul is én tudok felsőfokon, nem (csak) a nagybátyám. Ilyen is van. Ha meg elfogadjuk, hogy ez a kivétel, akkor ne csodálkozzunk, hogy itt vége mindennek!

2012. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lefingom ki mit használ fel.
2012. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

"Tudod hány nagyfejes ül magas fizetéssel vezetői pozícióban kamuérettségivel, kamudiplomával, kamunyelvvizsgával meg kamudoktorival a bársonyszékben? Meg is látszik az ország színvonalán a szakmai hozzáértés teljes mértékű hiánya."


Szakmai hozzáértéshez sem diploma sem érettségi nem kell. Azt még senki sem az iskolában tanulta meg. Jelen politikusainkon pedig nem a hozzáértés hiánya, kizárólag a rosszindulatú, mások kára bármi áron harácsolás szándéka látszik meg. Egyébként annyira nem hülyék mint az átlagember hiszi, nem hülyék csak lopni mindig fontosabb nekik az ország és a lakosság érdekénél.

2012. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kész szerencsecsomag ez a fletó.. :D
2012. ápr. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!