Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért reklámozzák a szabadkőmű...

Miért reklámozzák a szabadkőműveseket? . és miért pont a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

ma az MR1-en hallottam:

[link] Gyereksáv/Időfutár


(gyerekfilm walt disney) A nemzet aranya

[link]


2012. márc. 27. 22:10
 1/4 anonim válasza:

Te szerintem valamit nagyon félreértettél :P

A nemzet aranya még véletlenül sem gyerekfilm, és az időfutárban sem hallottam semmit ami rájuk utalna, bár bevallom csak átfutottam. Egyébként nem reklámozza senki a szabadkőműveseket, lévén a legtöbb páholynál alapszabály, hogy meghívni, rábeszélni a csatlakozásra senkit nem lehet, és ha valaki mégis ezt teszi, az akár kizárásra adhat okot. A filmekben éppen ezét olyan felkapott téma mostanság, mert nehéz bekerülni, csak a szellemi elit képes rá, és aki nem érti, mi a páholyok létezésének célja, azt hiszi, hogy valami titkos összeesküvő szervezet stb...

2012. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért van a Jobbiknak, Gárdának, Fidesznek, MSZP-nek gyerekeknek szóló tagozata?
2012. márc. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki a kisgyerekével A nemzet aranyát nézeti meg, akkor ott bajok vannak... Az ugyanis nem gyerekeknek készült film.
2012. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem minden Disney film gyerekfilm.
2012. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!