Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak a privatizáció az oka...

Csak a privatizáció az oka annak, hogy Magyarországon nincs piacképes termék?

Figyelt kérdés
Vagy miért nincs semmi olyan termékünk, amit külföldön eladhatnánk?
2012. márc. 3. 12:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Magyarország évi 100 milliárd euro értékben exportál. Akkor miről beszélsz?"


Ha ilyen jól megy az export, akkor miért nem látszik meg a gazdaságon. Erről beszélek! Na?

2012. márc. 6. 13:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert Mo. sajnos nagyon egyenlőtlen. Bp-n, vagy Győrben jobban meglátszik a fejlődés, mint észak-kelet, dél-nyugat vagy dél-kelet Mo.-n.
2012. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De azt szerintem hiába várjuk, hogy egy akkora cég mint az AUDI letelepedjen mondjuk Borsodban. Ugyanis szerintem az ilyen céget fél év alatt szétlopnák az ottani sötét emberkék.
2012. márc. 6. 15:38
 14/16 anonim ***** válasza:

13:35


Meglátszik rajta, az meg, hogy nem látod, csak a te saját tudatlanságodat mutatja.

2012. márc. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek világosíts fel, hogy honnan kellene azt látnom. Mert én nem értek hozzá, csak azt látom, hogy az emberek 90 százalékának nincs pénze.
2012. márc. 7. 09:24
 16/16 anonim ***** válasza:

09:24


"Akkor kérlek világosíts fel, hogy honnan kellene azt látnom."


Pl. olvashatsz statisztikai kiadványokat vagy gazdasági lapokat. Számlálhatsz áruszállító vagonokat és kamionokat is a határátkelőhelyek közelében, de az egy fokkal macerásabb.

2012. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!