Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi határozza meg, hogy ki a...

Mi határozza meg, hogy ki a "birka"?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran látni mostanában az oldal hozzászólóitól, hogy lebirkáznak másokat. Szóval mi határozza meg, hogy ki a birka?

2012. febr. 20. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ellentétes politikai nézeteket vall, mint a vizsgálódó fél, az a vizsgálódó fél számára birka. Mindegy, hogy jobb vagy baloldal, szélsőséges vagy mérsékelt, vidéki vagy városi, külföldi vagy magyar...
2012. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon a következőképp működik a dolog:

Ha Fideszes vagyok te meg nem akkor birka vagy. Ha MSZP-s vagyok de te nem akkor birka vagy. Ha Jobbikos vagyok de te nem akkor birka vagy. Ha LMP-s vagyok de te nem akkor birka vagy. Ha bármiben eltér a véleményed és a világnézeted az enyémtől akkor birka vagy.


Ugyanakkor saját véleményem szerint akkor vagy birka ha nem akarod elfogadni anyázás- és lenézés-mentesen ha a másik nem osztja a te nézeteidet mert csak akkor vagy képes valakinek érezni magadat ha mások felmenőit ismeretlenül, névtelenségbe burkolózva szidod. És ha így nézzük az oldal tele van birkákkal.

2012. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!