Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kitől kapja Orbán Viktor a...

Kitől kapja Orbán Viktor a fizetését?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
De ha már Őt választottuk, meg kell benne bíznunk és elhinni, hogy nem tömi többel a zsebét mint amennyi járna neki. Ti választottátok őt. Csak tudnám miért nincsenek fiatalabb politikusaink pl.: huszonévesek.
2012. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

ma 19:56

Lehet hogy te nem ismersz egyet sem, de vannak olyanok, akiknek nem a fizetésük, hanem a magyar nemzet fontosabb.

2012. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

NAGYON NEHÉZEDRE ESHET ELKÉPZELNED,DE NEM TÖMTEM MEG A ZSEBEIMET PL, ÉN SEM PEDIG MEGTEHETTEM VOLNA.

Az első nagy szövetkezet elnöke voltam 1994-ben a szakmámban, amit nyugdíjba vonulásomkor privatizáltam úgy hogy mindent igazságosan felosztottunk ellenőrzés mellett a tagok és a régóta nálunk dolgozó, nem tag dolgozók között.

Még az akkori KIOSZ vezetőség is kivonult az utolsó kőzgyűlésünkre.Azóta is meg van minden munkahely, senki nem lett munkanélküli.De arról ami jó történik arról soha se ír egyetlen ujság sem, mert az nem érdekes. Én pedig emelt fővel járhatok a kerületemben ahol több ezren ismernek. A sírba egyébként sem visz senki egy jobb öltönyön kívül semmit. Akkor meg miért kellene ez a nagy harácsolás? Remélem rajtam kívűl sokan gondolkodnak még így. Szívből sajnállak, V...X

2012. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát nem az apukájától kapja a zsebpénzét.
2012. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem bizony! 1952-ben ezredesből közlegénnyé fokozták le.

Segédmunkás és aktív hólapátoló lett, hogy három gyerekével éhen ne haljon. Ezekhez a munkahelyekhez később én is csatlakoztam lány létemre. 11 éves koromban a nyári szünetben már a kőbányai ládagyárban "szögmentesítéssel" dolgoztam át a nyarakat. Ez tőlünk nagyon messze esett, ezért már az első HÉV-vel kellett munkába indulnom. Amikor nagy keservesen valahol idővel tovább tanulhattam és valamire vittem, akkor is 12-14 órát dolgoztam naponta. Már rég nyugdíjas vagyok, de most is tanácsadóként dolgozom és második szabadalmam európai levédésén.Igaz is, Apukámat 1992-ben rehabilitálták. NEm élte meg! Üdv. V...X

2012. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nekem olyan furcsa, hogy mindig ezt az embert köpködik.. pedig ő mögötte is vannak ám emberek, csak gondolom róluk már nem mertek beszélni :)
2012. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Putyintól
2019. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!