Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elvileg a korábban nyilatkozók...

Elvileg a korábban nyilatkozóknak decemberben kellett volna elkezdeni utalni a járulékot a magánnyugdíjpénztárba. Ebből nem lesz semmi? Feleslegesen nyilatkoztunk, hogy maradunk-e?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a nyugdíjpénztárakat teljesen megakarják szüntetni,feleslegesen maradtatok.
2012. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"a nyugdíjpénztárakat teljesen megakarják szüntetni"

Nem az államiról, a magánról van szó, ami eddig a második pillér volt. A járulék egy részének oda való utalása teljesen megszűnik? Csak hülyítettek minket tavaly ilyenkor?

2012. jan. 5. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek maradnál gyermekem? A magánnyugdíjpíztár a kapitalista kizsákmányoló rendszer része. Nem szabad ilyesmibe részt venni.
2012. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, inkább a szoc. típusú állami éhenhalás-támogatást választom. Öreg koromban úgysem eszek már annyit. :DD
2012. jan. 7. 02:15
 5/7 anonim válasza:
Úgy tűnik soha többet nem utalnak egy Ftot sem a magánpénztárakba. Sép lassan ezt is el akarják "lopni" a kisemberektől. Azért Te még maradsz tag?
2012. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én úgy néz ki maradni fogok. Bízom az ellenük hamarosan induló perben. (a kismamák is megnyerték pár évvel ezelőtt és visszamenőleg megkapták a pénzt). Azért azt már csak nem tehetik meg, hogy fogják és csak úgy elveszik a pénzünket. Ha mégis, akkor még nagyobbat csalódtam a magyar emberekben. Azért jobban is összefoghatnánk.
2012. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, én is maradok tovább, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ez fog itt tovább folyni nyugdíjas koromig.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!