Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fel szoktad ajánlani jövedelem...

Fel szoktad ajánlani jövedelemadód 1%-át?

Figyelt kérdés
ha igen, melyik szervezetnek, és miért :)
2009. máj. 7. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Általában kutyamenhelyeknek szoktam felajánlani, mert imádom a kutyákat és sajnálom őket, hogy oda kerültek.
2009. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen én most egy macska menhelynek ajánlottam fel.
2009. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak az 1%-ot (állatmenhelynek). A +1%-ot, amit egyházaknak lehet adni nem.
2009. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel, és én már be is küldtem a papírt idén is.

A plébániánk alapítványának ajánlom fel, igen nagy szükség van itt rá, és tudom, hogy nem vész kárba, mert ez egy kivételesen jó plébánia kivételesen jó közösséggel, jó helyre kerül a pénz, és szükség is van rá. Elmúlt évben a templomtornyot újíttattuk fel (már darabok potyogtak, életveszélyes volt), építtettünk babakocsis-tolókocsis feljárót, a közösségi házunkat is közös erővel, és nem utolsó sorban itt igazán támogatják az ifjúsági életet, és igen nagy szerepe van az itt munkálkodóknak (atyának és a képviselő testületnek is) abban, hogy gospel kórusunk működhet. Én ezekért ajánlom fel ide. A másik a katolikus egyháznak megy, nem olyan sok, hogy elherdálják, de ha már rendelkezhetek ennyivel is, nem hagyom állambácsi zsebében.

2009. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A + 1%-ot nem csak egyháznak lehet adni, hanem különböző célelőirányzatoknak pl. gyermekszegénység elleni program támogatása, parlagfűmentesítés támogatása...

Csak nagyon kevesek tudják!

2009. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, a TASZ-nak szoktam adni.
2009. máj. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor iskolás voltam, akkor a szüleim mindig az aktuális sulinak ajánlották fel. Mióta nem vagyok iskolás, mindig a rákos gyermekek támogatására ajánljuk fel. Szerintem nem kellene senkinek sem bennhagyni ezt az összeget az államnak...ők úgyis csak elszórják, legalább legyen vmi értelme az adózásnak, ha 1% is. Sok kicsi sokra megy.
2009. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még nincs adóm, de ha lesz, akkor fogom, kutyamenhelynek az egyiket, a másikat pedig lehet, hogy annak az egyháznak, amelyiknek a nagymamám is tagja.
2009. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

igen, már pár éve. És lehetőleg Emberekre, főleg Gyerekekre, mivel sokan éheznek, betegek, hányatott sorsúak, szoronganak, és gyerekkorban rossz anyagi, fejlődési, mentális helyzetben vannak, ami a további életet is meghatározhatják.

Több gyerekekkel, nehéz helyzetben lévő emberekkel foglakozó szervezet van, én úgy gondolom érdemes őket felkutatni, róluk is tájékozódni, esélyt adni és rendelkezni.

2011. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!