Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért drágul minden? Miért...

Miért drágul minden? Miért van ennyi adó? A fizetéseket meg nem emelik soha

Figyelt kérdés
Most pl. itt a hamburger adó, cigire, alkoholra is lesz adó, évről évre minden drágább, lassan egy órán át kell dolgozni, hogy vehessen valaki egy gombóc fagyit.Mi lesz így 5 év múlva? Éhen halnak az emberek?Addigra lesz kb. 2-300 ft egy gombóc fagyi, ezer forint egy liter benzin, még drágább villany és gáz.
2011. szept. 4. 12:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

13:41

Most miért vagy ilyen flegma?Ez a baj a magyar mentalitással, az ember*r napjuk volt vagy nem tudom és így vezetik le.Sehol nem írtam, hogy nekem ez a létfontosságú élelmiszer, példáknak írtam, ugye most vezettek, vagy vezetnek be cigire és alkoholra is adót.


El fog jutni az ember arra a pontra amikor egyszerűen nem tud megélni a fizetéséből, mondjuk vegyünk egy gyári munkást, keres nettó 65-70 ezret, abból igen csak nehéz megélni, de még ha egy diplomás óvónőt vagy mérnököt is veszünk, keresnek 120-160 ezret, az sem olyan, hogy hú de jól meg lehet belőle élni, autóval dolgozni járni, nem a legolcsóbbat venni midnenből, ez a szomorú.

2011. szept. 4. 13:49
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert Fidesz kormány van.
2011. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

"Jajj édesem! Tudod, létezik tej, kenyér is? Az általad felsorolt életfontosságú kajákat nyugodtan meg lehetne még jobban adózni."


Rád is kivethetnének idiótasági különadót.

2011. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
Vásároljál földeket az a lehető legjobb befektetés most. Ha van kedved lehet rajt gazdálkodni is.
2011. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Miért drágul minden?"


Vegyél egy bevezetés a közgázba tankönyvet, ott le van írva részletesen az infláció. Infláció mindig van.


"Miért van ennyi adó?"


3,8 millió ember dolgozik Magyarországon. 2,9 millió nyugdíjas részesül havi átlag 88 ezer Ft nyugdíjban.


A nyugdíj nem a semmiből termelődik, hanem a dolgozók termelik ki. Egy dolgozó havi átlag 67 ezret fizet be nyugdíjcélra.


"A fizetéseket meg nem emelik soha"


A fizetések rendszerint évente emelkednek, nem tudom, hol élsz.

2011. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem emelik, mert a magyarok nyomik.

Ha te felemeled a szavad az ellen, hogy már lassan csak éhenhalni elég a fizetés, akkor fél Magyarország nekedtámad, hogy "mit hőbörögsz, te senkiházi? Fogdd be a pofád és robotolj tovább, mert nem vagy közgazdász!!!"


Más országokban például egy újabb adó bevezetése mindig egy országos sztrájk vagy egy össznépi lázongás keretében zajlik, ahol az adott nép tagjai egymással vállvetve harcolnak a külföldi érdekeket kiszolgáló és a multicégek valagát nyaló kormányuk ellen.


A magyarok nem ilyen fejlettek, ők le vannak maradva egy naiv kisgyerek szintjén, akik számára az a világ létezik, amit a TV-ben bemutatnak. Ha ott azt mondják, hogy holnap lejön az Úr és eljön a megváltás, akkor a magyarok el is hiszik. Amikor eljön a holnap és nem történik megváltás, akkor csalódottak lesznek ugyan, de egy hét alatt elfelejtik, hogy hazudtak nekik és jövő héten ugyanúgy be lehet nekik adni, ugyanúgy át lehet őket cseszni.

Ezért tartunk itt, ahol vagyunk.

2011. szept. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ma 06:50


Milyen nemzetiségű vagy?

2011. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom milyen nemzetiségű, de SAJNOS nagyon jól látja a helyzetet. Birka nép a magyar, mindent eltűr...

-,-'

2011. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!