Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a jó a liberalizmusba?

Mi a jó a liberalizmusba?

Figyelt kérdés

ezt most a liberálisoktól kérdezem elsősorban ugyanis én magam nem tartom annak de győzzetek meg

kérem azokat akik nem liberálisok hogy ne szidják őket most komolyan azt akarom hogy bebizonyítsák a maguk igazát


2011. aug. 9. 21:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

nem az előzőnek hanem az azt megelőzőnek bocsi:D

na látod ezért mondom h a mának élsz első szavad hogy nem legális a drog(ma) én se mondtam h az de holnap a jövőbe lehet az

2011. aug. 9. 22:30
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Liberalis: ELNI ES ELNI HAGYNI

Konzervativ: "... majd en megmondom, mi a jo neked es mit csinalj..."

2011. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is ez a véleményem. A liberálisok a mának élnek, a pillanat élvezetének és nem törődnek a jövővel. Ösztönlényi szintű gondolkodásmód ez, amivel nem lehet azokat a körülményeket fenntartani, amit mi jóléti államnak nevezünk.
2011. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"1. Egyelőre nem legális a drog.

2. Ha legalizálnák, társadalmilag akkor sem elfogadott.

3. Nem drogozom, ha legális, ha nem. "


Nézőpont kérdése. Mit nevezünk drognak? Mondjunk egy általánosságot: ami függőséget okoz. Ebben azért a nagy többség egyetérthet. Az alkohol legális. A nikotin legális. A csoki is legális. Társadalmilag elfogadottak. Több országban már kezd a marihuána is társadalmilag elfogadottá válni. Azt pedig felveti a kérdést: nem fogják keményebb drogok követni a marist?

2011. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Carpe diem!
2011. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

élni és élni hagyni

akkor azt mondja a politikus hogy adjon neked segélyt aki akar ő hagy élni

2011. aug. 9. 22:37
 17/21 anonim ***** válasza:

Pontosan errol van szo. A politikus ne adjon segelyt. Csak hagyjon elni. Ugymint csinaljon munkalehetoseget, es ne 38ezerert kelljen kozmunkat vegezni 50km-re a lakohelyemtol. Ne rugjak ki a terhes kismamakat, mert terhes, es a nyugdij elott allokat, mert neki ugyan van szakertelme, de sokat kell fizetni neki, inkabb felvesznek egy unokaocsiket, akinek fogalma sincs a munkarol... Soroljam??? Elni es elni hagyni.

A politikus csak hagyja elni az embereket, tegyen lehetove normalis lehetosegeket, 100 megkeresett Ft ne keruljon a munkaltatonak 200-ba ado es jarulekok formajaban, es sorolhatnam. Csak ismetelni tudom: elni es elni hagyni. Nincs ennel fontosabb.

A politikus ne adjon segelyt. Csak engedje, hogy az emberek eljenek.

2011. aug. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

ja a politikusnak kötelező lenne normális munkahelyet teremteni mindenki számára de ahhoz nincs köze hogy te mondjuk ittasan vezetsz vagy bármi más

szerintem a kettő között kéne valahol megállni

2011. aug. 10. 10:52
 19/21 anonim ***** válasza:
Hatás-ellenhatás törvénye a társadalomra. Minél kevésbé nyomnak el annál kevésbé fogsz lázadni hiszen nincs mi ellen.
2011. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A liberalizmus nem azt jelenti, hogy itttasan vezethetsz. El vagy tevedve, ha azt hiszed, hogy ez liberalizmus-kerdes, az ittas vezetes vagy az emberoles vagy barmi ilyesmi hasonlo.
2011. aug. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!