Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? (kellene pár...

Mit tegyek most? (kellene pár jó tanács)

Figyelt kérdés

hali!


júliusban diákmunkát végeztem volna az önkormányzatnál. erre 2. nap olyan munkát adtak, ami nem nagyon a mi feladatunk lett volna. (nem egyedül voltam) kesztyűt nem adtak, pedig kellett volna. a kezem lesérült. 3 hétig nem bírtam dolgozni.(ennyi ideig gyógyult) azt mondtak, h ha azt mondom, h otthon történt, akkor megkapom ugyan azt a pénzt mintha dolgoztam volna. most hónap végén közlik, h dolgozzam le. ez most megér egy reklamációt vagy dolgozzam le, mert jogos?


2011. aug. 2. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reklamáld meg, mert ez munkahelyi baleset.

Ha elhajtanak, akkor az utolsó napodon szívasd meg őket valahogy, de úgy, hogy ne derüljön ki, hogy te voltál, pl keverj össze egy csomó mindent, amit hetekig kell majd bogarászni :)

2011. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lekvárosbuktát, mert azt szeretem.
2011. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!