Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikortól és mi lesz a segítség...

Mikortól és mi lesz a segítség a bedőlt lakáshiteleseknek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
eddig is mi fizettük a ti lakáshiteleitek egy részét, mert a bank a fizető ügyfeleken hajtotta be a kiesett bevételét...jó lenne, ha befognátok végre és nem az adóban beszedett pénzekre hajtanátok...
2011. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem vicceltem el. Fidesz kormány van.
2011. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

20.26nak

"eddig is mi fizettük a ti lakáshiteleitek egy részét..."


Ez nem igaz,mert a törlesztő részleteink,akkor is az egekben lenne ha nem lennének bedőlt hitelek.Evvel széditik a lakosságot,csak azt nem értem ez mire jó? Azért vannak becsületes, idáig rendesen törlesztő adósok is akik mostanában kerültek bajba.Nem értem mi ez a gyüllölet irányukba,mi is kerülhetünk még az ő sorsukra mert soha sem lehet tudni mit hoz a jövő ebben az országban..

2011. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudod mi, a nagy semmi. Ez az igazság. Mert Orbán tönkretesz mindenkit. Ez 1000 százalék. Miért vette el a magánnyugdíjpénztár felét? Vagy adja ide mind vagy tegye zsebre az egészet.
2011. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én csak azon csodálkozok, hogy naponta tesznek fel itt ilyen kérdéseket. Ezzel szemben szintén tele van az oldal a, "hogy vehetnék fel minimálbérre 4 milliót" kérdésekkel.

Valakik tényleg soha nem tanulnak.

2011. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne megsegíteni a devizahiteleseket, mert akkor azt gondolnák, hogy a döntéseiknek nincs következménye, mert ha valamit rosszul csinálnak, akkor mások úgyis kihúzzák őket a sz@rból, és legközelebb még kockázatvállalóbbak lesznek.
2011. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!