Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Léptetek már át államhatárt...

Léptetek már át államhatárt illegálisan? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Jó régen ,Olaszba akartunk a h.haverommal disszidálni,azt el is indultunk ,de a román határőr megfogott bennünket Romániában . Azt visszakerültünk Kaposvárra. Még évek múlva is rajtunk röhögtek a haverok,hogy nem jó irányba mentünk.
2011. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát tényleg kissé rossz irányba mentetek :D
2011. ápr. 7. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban táboroztunk a határ mellett, és bementünk az erdőbe a srácokkal körülnézni. Kis idő múlva szembe jött két osztrák katona géppisztollyal a kezében. Majd befostunk, de ők tök nyugodtan visszatereltek minket a tábor felé, gondolom, nem mi voltunk az elsők. Soha nem fogom elfelejteni.
2011. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez még a rendszerváltás előtt volt?
2011. ápr. 7. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagypapám ment át a 70-es években az osztrák határon egyedül, gyalog. 3 nap múlva megunta aztán visszajött. Határ mellett élt, ismerte a terepet.
2011. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
90es években a kukoricaföldeken levő traktornyomokon elég messzire elbringáztam Romániába.
2011. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 2000-ben útlevél nélkül leszálltam a Német határnál a buszról és átsétáltam meginni egy kólát. A kutya sem törődött vele.

Azóta megváltozott a világ és már a kólát sem szeretem :)

2011. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KÁELEF ***** válasza:
Úgy 85 körül a csehszlovák határt, véletlenül.
2011. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!