Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit kell foglalkozni ennyit...

Mit kell foglalkozni ennyit japánnal?

Figyelt kérdés

Katasztrófák mindig is voltak és lesznek is.

A másik meg, nem hogy a mi gondjainkkal lennénk ennyire elfoglalva, mint Japánnal. Japán biztos nem foglalkozna ennyit velünk.


2011. márc. 16. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Julius testverunk megmondta a frankot> cirkuszt es kenyeret a nepnek! (cirkusz ala sorolom a katasztrofahireket is es a baratok kozt meg "mittomen meg mi megy a teveben" sorozatokat is.)


ui: es nem, mielott meg lepontozna valaki, nem vagyok erzeketlen barom. De tobb ezer km tavolsagbol qrvara nem fog semmit jelenteni a japcsiknak, hogy en olvasom-e a hireket vagy sem. Ha pedig adomanyozos kedvemben vagyok (par havonta szoktam egy kisebb osszeget aldozni ilyesmire) akkor azt helyi szervezeteknek adom.

2011. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!