Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Véleményetek a skinheadekröl?

Véleményetek a skinheadekröl?

Figyelt kérdés
Szerintem elég hülye aki magyar létérre hitlert éltetti ,amikor ö kihasznált volna minket.Másik meg hogy sok skinhead azért érzi nagy magyarnak magát mert hogy rasszistázik ,pedig nem ez a igazi hazaszeretet .
2011. márc. 7. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 21:57


Biztos megint a Trianont éltető pulcsidat vetted fel.

2011. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Az igazi skinheadek igenis összetartóak van külömbség skinheadek és azok között aki megjátszák hogy skinheadek.

Én is skinhead vagyok sokat balhézunk, verekedünk és sosem futamodunk meg ha beszolnak 10 ésmi 3an vagyunk akkor is odamegyünk. Nem istenítjük hitlert ugyanis miatta vesztettük el az országunkat de a cigányoknak semmi kleresnivalója magyarországon élősködő ide nem való.

Szerintem a kérdező beszélgessen el egy igazi vérbeli skinheaddel és ne őket fikázza hanem amegjátszókat. (amugy nem skinheadek vagyunk hanem bonehade-ek azaz csontfejűek csak így terjedtünk el a közhiedelmben.)

2011. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Előző vagyok. A megjátszok megfutamodnak meg maguk alá vizelnek őket és is utálom nagyzolnak de mikor balhévan futnak és elegem van hogy szégyent hoznak az igazi skinheadekre.
2011. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A Börfejü válaszolónak:

Igazán tisztelek hogy ilyen elveket követsz.

2011. márc. 18. 20:09
 15/16 anonim válasza:
71%
Olyan hülyeségeket hordotok itt össze gyerekek, hogy szétröhögöm a fejem XD.Rohadtul el vagytok tájolva a skinheadeket illetőleg. A skinheadek a munkásosztályból kerültek ki anno, fellázadva és utálatot éreztetve az akkor hippik ellen, mivel nem dolgoztak és ingyenéltek. A munkásosztálynak persze ez tök szarul esett mivel, ők tartották el a nemdolgozó, ingyenélő népséget. Így kikerült egy csoport, akik mi vagyunk a skinheadek. Mára már kicsit átrendeződtek az elvi viszonyok, már nem a hippiüldözés folyik, hanem a faji. Magyarországon pedig a hungaristaság terjedt el, ami vissza szeretné álítani a régi magyarországunkat, a régi törvényeket,a régi, de összeszedett országunkat. A másik dolog, amin nagyot röhögtem, hogy nem vagyunk összetartóak...Láttál már egyedül skinheadet, édes?! Ha az egyik bajban, van jön utána a többi 6, és segítik. Még ha az ország másik végén is vagyok, és jön velem szembe egy, mosolyogva köszön rám, hogy: OI!, vagy Kitartás!. Ez így megy. És a cigányokat pedig azért támadjuk, mert rohadtul elegünk van abból, hogy azért nem tudunk MI egyetemre menni, mert a szüleink összes pénze az adóra megy, amiből pedig ők élnek. ez tény. És a másik meg az, hogy mi nem vagyunk nácik. Még a közelünkbe sincsenek. A nácik magát a fajt akarják kiírtani, míg mi csak az ingyenélőket. Mi az országunkat tartjuk a legfontosabbnak, még az életünknél is, míg Hitler önmagát tartotta a legfontosabbnak. És vannak művelt skinheadek is képzeld el.Iskolába mi is járunk, sőt egyetemre(ha van rá pénz!)is, csak míg te otthon kockulsz, vagy a plázában sétálgatsz, mi más "ügyeket" intézünk. Szerintem ez elég korrekt válasz volt a kérdésedre!:)
2011. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Te fa*z aki kiírta ezt már hülye és a skinhead fogalmát sem tudja.

1. milyen hitler??? xDDD skinheadeknek köze nincs ehez...

2. a skinhead nem NÁCI NEM NEONÁCI nem Fasiszta ((lehet rasszista a skinhead de van olyan ember aki nem skinhead és ugyanúgy rasszista szal ez nem skinheadséggel jár)) A skinhead a melós ember volt régen, mamár érzés alapján megy.

2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!