Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A köztörvényes bűnöző bal...

A köztörvényes bűnöző bal liberális Bakácsból akarnak mártírt csinálni. Szerinted?

Figyelt kérdés

[link]


haha és könyvet akar írni


2011. febr. 27. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

következő Shtol Buci lesz

hogy lettem drogos című könyvel -.-


1 lopásér elzárást kap az emberiség szégyene mit keres még itt?

2 miért nincs pénze? ott volt a mega sz@rba ne mondjátok nem kapott semmit

nem kellett volna elinni Bakács úr

2011. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Én tudom, maradi elgondolás, de nem lehetne, nem is tudom, a rendőrségre, meg a bíróságra bízni, hogy megbüntessék Bakácsot? Milyen jogon zaklatják anonim emberek?
2011. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

"Én tudom, maradi elgondolás, de nem lehetne, nem is tudom, a rendőrségre, meg a bíróságra bízni, hogy megbüntessék Bakácsot? Milyen jogon zaklatják anonim emberek?"


nyilván azért mert ő prédikál az erkölcsről és sok egyéb dologról

olyan nagyba van magával azt hiszi magáról ő más ő művész

mint a hetihetesbe is akik vannak el vannak szállva maguktól


megérdemli


minek lopott?

2011. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

"a rendőrségre, meg a bíróságra bízni, hogy megbüntessék Bakácsot?"


a magyar rendőrség bíróság a bűnözőknek kedvez

2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
sőt az egész magyar jogrendszer
2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
megérdemli hogy zaklassák...
2011. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bakács is harcol a celeb címért nagyon... még a végén meg kell sajnálni
2011. febr. 27. 16:56
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Tökmindegy ki mit akar belőle csinálni. Ez az ember egy inteligen ,normális fickó önkitikával,társadalmi kritikával egyaránt megvan álldva. Tetszehet vagy nem tetszget a stílusa,szimpatikus vagy nem szimpatikus lehet a pofája,közel vagy távol állhat tőlem a politikai ideálja,attól még el kell ismernem ,hogy nem egy pártkatona,nem az a tipikus "balib",bár liberális és keresztény... Számomra nem egy celeb,csak egy ismert személyiség. Lopni bűn,de annyi bűn van a világban,mért pont ez lett meglovagolva? Túlzásnak tartom a megkövezését! Nem kéne arabországot csinálni a hazából,bármennyire is csípi a közelkeletet a Jobbik! A kuruc.infó ,finoman fogalmazva egy rosszindulatú,kártékony portál,demokrataként nem a betiltását sürgetném,hanem az olvasóit próbálom meggyőzni arról,hogy mennyire lélek romboló az a fajta világszemlélet ,amit ők képviselnek(de csak élőben,szemtől szemben és,csak ha ismerem és számít)...

Attól még,hogy a briganti,senkiházi,pökhendi szdsz,aki annyira nagyra volt,tudásával és európaiságával,elárulva eszméjét az mszp-vel eggyüt a tömegbe lövetett,még nem kéne bekattania a fél országnak! Köztörvényes bűnöző! Nézz már utána,hogy miket írsz! Magyarországon nincs is ilyen jogi kategória! Bakács,szerinted bűnöző? Ha valaki kolbászt lop az bűnöző? Nem hiszek 2012-ben,de valami katartikus közeleg,ugyanis drága magyar testvéreim ,már nem a régiek! Egymást szúrjuk hátba,egymást gyűlöljük,nincs összetartás se morál! Hogy,ezzel ne keljen szembesülnünk,mások hibáira rákaszkodva akarunk jobbnak tűnni! Nekem anyám,mindíg mondta,hogy nem érdekli a többiek mennyivel jobbak vagy rosszabbak,őt az érdekli,hogy én mit csinálok! Aki a szélsőjobbfelé húz,az pedig joggal kezdheti a saját portálján a söprögetést!

2011. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 17:06

Nagyszüleim még parasztok voltak,iskolába se járhattak,kinn kellett kapálniuk a földeken! Kicsit tanúsíthatnál nagyobb tiszteletet a parasztok iránt,vannak emberek akik olyan szavakat használnak sértés gyanánt,hogy ledöbbenek és elgondolkodok: ezek vajon hol élnek? Köztörvényes bűnöző;tudtommal a

magyar büntető jogszabályokban ez a meghatározás nem szerepel,de ez teljesen másodlagos a mondandóm szempontjából! Nem a szóval van a bajom,hanem a szándékkal és nem a kifejezéssel van a bajom hanem a túlzással,bár szerintem akinek van esze és képes az anyanyelvünket megfelelően használni az érti miről van szó! Viszont örömömre szolgál,hogy hosszú mondandómból,csak ezt kifogásoltam!

2011. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőle mártír! Én biztos nem fogom mártírnak tartani, inkább egy feltűnési viszketegségben szenvedő hólyagnak! A pártállása nem érdekel. Lopott, ez bűncselekmény!

Viszont a kuruc is bűncselekményt követ el, amikor kirakja valakinek a számát az illető beleegyezése nélkül. De hát az amcsi jogrendszer a "legjobboldalibb hírportáloknak" kedvez ugyebár!

2011. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!