Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy mászkálnak közöttünk (akár Magyarországon is) olyan beteg bűnözők akik felérnek Jeffrey Dahmerrel?

Figyelt kérdés

Ezen agyaltam, hogy vajon hány olyan ember él közöttünk akiről amúgy nem feltételeznék soha semmi rosszat, tipikusan beleolvad az átlag ember életébe, még esetleg kedvesen köszön is, meg mosolyog az emberekre, de közben a lakásán meg hullák, emberi maradványok vannak elásva, embereket kínoz és öl meg, esetleg el is fogyasztja őket.


Mit gondoltok? Létezhet ilyen beteg állat hazánkban szabad lábon? Vagy ezek a brutális gaztettek annyira ritka számba mennek, hogy esélytelen?



ma 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Manapság szerintem ez már nem megoldható. Nem igen vannak sorozatgyilkosok. Annyi kamera van mindenhol, meg mindenkinél telefon, lekérhetők a cellainformációk, hol merre járt. Első gyilkosság után már lebuknak ezek a személyek.
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem hiszem, hogy nyilván tartanak ilyesmit vagy közlik velünk. Én korábban olvastam olyan híreket, amikor valamilyen testrészt találtak pl. Budapesten, de nem találtam meg a folytatását az esetnek.

Ha beírod keresőbe, hogy "active serial killers" akkor amerikai megoldatlan sorozatgyilkosságokat ad ki mostanából. Ezek nyilván csak azok, amiknél van holttest.

Azokat nem lehet tudni, ahol eltűnés van.


De ezekről gondolom sokszor azért nem hallani, mert jelenleg is folyik a nyomozás az esetekben és a nyilvánosság zavaró tényező lehet.

ma 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt egy pár ilyen nálunk is. Brutális gyilkosság sajnos nem egy van, nem biztos, hogy sorozat, de nagyon brutális. A darnózseli hentes vagy a kulcsi családirtó olyan emberek voltak, akikről nem hitték volna ezt. De Polcz Erika is egy teljesen átlagos embernek tűnt.

Biztos, hogy van egy pár gyilkos, aki nem bukott le és elmegyünk mellettük az utcán. Több lehet ilyen, mint amennyi kiderül.

ma 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!