Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért beszélt így az orvos velem?

Miért beszélt így az orvos velem?

Figyelt kérdés
Tegnap mentem a traumatológiára állat harapás miatt.. erre az orvos azt mondja: " minden hülye ide jön???" Aztán direkt ezt "" megköszöntem" és a válasz: "igen!! Szívesen!!" Ez Miskolc csillagpont-ba volt... Szerintem mint beteg nem ezt érdemeltem...

ma 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

És ezt miért nem neki mondtad el? Esetleg a betegjogi képviselőnek?

Vagy ott nem voltál ilyen bátor, csak interneten vagy ilyen nagy huszár?

ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk ha megharapott egy cica, talán nem kéne terhelni a traumatológiát.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
#2 Szerintem is sokkal jobb ha hagyja elfertőződni a sebét, és esetleg amputálni kell az ujját, hiszen az kevésbé megterhelő a traumatológia és a beteg számára is
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Minden hülye ide jön kérdéseket kiírni???
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Túl vannak terhelve és tele van a tökük. Ha végül elláttak normálisan, akkor ne vedd magadra.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem kérdezted meg hogy minden idegbeteg hülye ide jön orvosnak !?
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
3: Jaja, sőt az egész karját kell majd levágni, meg a tiedet is. Ugye te sem hiszed, hogy csak traumatológián lehet fertőtleníteni?
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert mondjuk az az orvos épp túlórában volt és egyszerre 3 másikat helyetesített.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Tiszta Balkán!

Havonta fizetve van a TB. Több mint 100.000 Ft. Kizárólag kedvesen, illedelmesen, szakszerűen!

Ha nem tetszik neki az Eü. rendszer, a miniszter ebben az illetékes személy. Őt kell keresni! Betegnek ehhez semmi köze!

ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!