Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell az lmbtq szarságot...

Miért kell az lmbtq szarságot tolni? Gondolom ezelőtt is voltak ilyen emberek, megvoltunk csendben egymás mellett. Most miért kell?

Figyelt kérdés
szept. 10. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Milyen LMBTQ-propagandáról beszélsz?
szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Propaganda. Suttyó vidéknek ez kell a kórházak, iskolák és vonat helyett.
szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Iriome válasza:
48%

Meleg vagyok, felnőtt férfi. Nem hirdetem, de ha megkérdezik, nem tagadom. Itt azért írtam le, hogy jobban megértsd az én álláspontom: Szerintem nálam jobban kevés ember undorodik a mostani agyament propagandától. Iszonyatosan feldühít. Mert kontraproduktív. Igenis KELL róla beszélni, említésképp, felvilágosításképp (sajnos felnőttek sincsenek sokszor tisztában ezekkel), DE NEM a szexuális részéről kellene beszélni, hanem a lelkiről. Hogy milyen, ha emiatt nem kapsz meg egy állast, vagy emiatt ér fitikai támadás... Ezekről. DE ehhez nem kell Pride. Ehhez nem kell az osszes filmbe, sorozatba meleg, meg leszbikus, meg transz meg kenyérpirítós karakter.... Mert ezzel csak mégjobban keltik a feszkót. Engem SEM érdekel... Igen, meleg vagyok, de egyetlen egy kimondottan meleg témájú sorozatot néztem meg, mert az pont egt a részét taglalta.... De ha filmet akarok nézni, akkor nem erre vagyok kiváncsi. Nem zavar egy meleg vagy leszbikus, de még egy transznemű karakter sem, HA a film története indokolja, de ne legyen már ez az etalon!!!


A másik:


Tudom hogy iszonyatosan le leszek pontozva, mert ebben a mocskosul eltorzult világban woke, meg mee too, meg cancel culture és egyéb idióta eszmék mennek, de én azt vallom, hogy KÉT nem van. Biológiailag. És pont. A hermafroditizmus betegség, ergó azt se lehet bevenniharmadiknak.



A másik: EMBER vagyok. Férfi vagyok. Ezer és még ezer cimkével, vagy jelzővel tudnám magam illetni, de a meleg nem szerepel köztük. És nem azért mert nem fogadtam el magam, vagy mert szégyellném. Korántsem. Egyszerűen azért, mert úgy vélem, hogy mivel az intelligenciám ("valamivel") meghaladja az amőbáét, így nem értem, miért kellene, hogy melegként mutatkozzak be? A szexuális irányultságomnak mi köze a személyiségemhez? Nem az fogja deklarálni, hogy megbízható, szavahihető, komoly, felelős, vagy éppen gondoskodó ember vagyok, hogy melyik nemhez vonzódom!


A sokadik: Kövezzetek meg, de sosem értettem, mit keres egy meleg férfi egy nőiruhás férfiben???



Ha nőt akarok, arra ott vannak a "gyáriak"... Azért vagyok meleg, mert férfiként FÉRFIHOZ vonzódom...



Egyszerűen végletekig szomorú, hogy úgy akarnak nekünk jót, hogy mindent elkövetnek annak érdekében hogy már mi magunk is (legalábbis az értelmesebb réteg) undorodjunk magunktól, amiért egy szubkultúrába tartozunk az ilyen hajtűdobálós, vagy éppen gyerekeket molesztáló beteg mocskokkal...



Úgyhogy lehet a Kérdezövel nem egyet érteni, de attól még nem lesz egy primitív, homofób tapló, mert van egy egészséges értékrendje, amit -köszöni szépen- nem akar levserélni erre a gennyeel átitatott, hazug bohózatra. Na, lehet lepontozni, Karenek :)

szept. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%

A magyar lmbt tartalmak 95 százaléka jobber hisztizés,hergelés, sipákolás és gyűlöletkeltés.Max 5 százalék pedig az amit maga az lmbt mozgalom csinal.


A sok jobbos paraszt azt se tudná, hogy létezik Pride, ha a fideSS, a Mi Kakánk Borzalom és a többi szélsőjobbos putyinista nyomorék nem hisztizne miatta az év 365 napján :)


És nem, az emberi jogok diadala előtt semennyire sem voltunk meg egymás mellett.


Még most sem igazán. Jó, Nyugat Európában és Kanadában igen, de itt nem.

szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!