Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted a nyugat/Ukrajna...

Szerinted a nyugat/Ukrajna kiprovokálta a háborút?

Figyelt kérdés
aug. 14. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen és ez nem is kérdés, csak kiváncsi vagyok ki mit gondol.
aug. 14. 22:40
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Zelenszkij atomcsapással fenyegette Oroszországot. Az szerinted provokáció?
aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz is politikai józanság kell hogy nem dőlsz be a provokációnak, bármilyen kellemetlen és nem veszélyezteted Európa békéjét atom háborúval.

Szóval mindkét fél provokált csak Putyin felült rá. NATO meg nem küld csapatokat Ukrajnába.


Mondjuk akit provokálni akarunk azt nem hívjuk NATO csúcsokra és G7 csúcsokra mint Putyint a Nyugat tette még pár éve is.

aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy mondanám, hogy a nyugatnak elég sok köze van a háborúhoz. Mondjuk, ha a Minszki egyezményeket betartanák, akkor nem lenne most háború. Ezzel nem azt mondom, hogy 100% -ban a nyugat a felelős, van azért Oroszországnak is benne felelőssége, de összességében nem lehet mindent Putyinra kenni.
aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az,hogy Ukrajna írtotta az ott élő oroszokat,elég provokáció volt évekig,meg a sok fenyegetés..
aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!