Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van diplomás proli?

Van diplomás proli?

Figyelt kérdés
júl. 24. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Például én is az vagyok.
júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Én ismertem ilyet.


Valami büfé művészeti iskolás diplomája volt.

De habitusra inkább segédmunkás gárdába való lett volna.

Nagy Mihazánk támogató, Toroczkai az hú de jó.

Mindig vetít ilyen sztorikat, amik arról szólnak hogy hogy kiállt magáért, meg valahol valami konfliktus helyzetben hogy megmondta valakinek a magáét, közben másik akik jobban ismerik állítják hogy ez mind kamu, amúgy ilyen helyzetekben fülét farkát bezúzza és elkullog a valóságban. Csak másoknak adja elő ezeket a meséket.

júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne, büfédiplomás proli
júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Persze, a kettő nem zárja ki egymást
júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen. Proli a viselkedése miatt lesz valakiből, nincs hozzá köze az iskolai végzettségnek.
júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogyne, ismerek ilyet.
júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen, de az igazi prolikat inkább a diplomásokat szidó mindenhez is értő középfokú végzettséggel rendelkező emberek között láttam.
júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pl. Bochkor Gábor.

Külföldön diplomázott, megtanult angolul és németül. Ennek ellenére buta, korlátolt, igénytelen. Tudtommal semmi értelmes dolgot nem csinál, de borozgat, autózik meg bagózik.

szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!