Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ursula von der Leyen nem az...

Ursula von der Leyen nem az ellenfelünk, hanem az alkalmazottunk. Igaza lehet a Nagy Öregnek?

Figyelt kérdés

Végülis ő is egy közszolga. Értünk még Uniós állampolgárokért van. Az ember megszokja, hogy ha nagyobb hatalmú ember dirigál, akkor az a főnöke, de ez nem így van?


Egyébként dolgoznia kéne a zöldátmenet, a háború, a migráció ügyében sem történt előrelépés.



júl. 19. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8#


A gyógyszergyártó lobbiért.


Kiderült,hogy nem éppen tiszta a puncija:

[link]

júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

"Az összes EU-s vezető felzúdult Orbán moszkvai látogatásán, és elhatárolódnak attól, hogy az EU a békét képviselje.


Igazuk van! Halál a békére! Éljen a háború! Én is amerikai demokrata típus vagyok, ízig-vérig LMBTQ-s, eszembe nem jutna soha a békét képviselni, csakis a háborút és a népirtást! Egyébként is előre elmondtam anno, hogy mivel a nyugat abszolút elutasítja a békét, a mesterségesen fenntartott háborúban legalább hozzávetőleg egymillió ukrán hullára számítok, Oroszországon pedig nem fog győzni semmilyen Európát tökön lövő szuicid amerikai gyarmatosító szankció, és Oroszországé marad a Krím is. Később azt is elmondtam, hogy most már az elfoglalt területek is Oroszországé maradnak, és nem létezik olyan opció, hogy visszaadnák.


Úgyhogy amellett, hogy az eredmények alapján én vagyok a zseni, a vezetők pedig - Bidentől és a CIA-tól kezdve, Stoltenbergtől és Ursula von der Leyentől Macronig és Olaf Schtolzig, Európa miniszterelnökeiig pedig ostoba és buta, tehetségtelen és tudatlan idióták, mert én vagyok a mindent megmondó, ők meg a semmit, minden pénzért. Ez a tömeggyilkos nettó náci bagázs még csak véletlenül sem talált el semmit, amit - ész híján erőszakkal pótolva - előre bejelentett.


Úgyhogy ha nem lenne az EU-ban és a NATO-ban, meg a szellemi fogyatékos Biden-kormányban kötelező a butaság, az ostobaság, a tartalom nélküli nagyképű, pökhendi és primitív kocsmai macroni és von der leyeni kivagyiság, biztosan szaladnának, hogy engem tegyenek meg az USA és a gyarmatosított ameronáci szemétdomb Európa legfőbb vezetőjének. Azt még csak-csak le tudnám tagadni a hibbant amerikai kormánynál és az egybites IQ-hullák által irányított EU-ban, hogy velük, tehát a fasiszta megélhetési tróger csürhével ellentétben nem tömeggyilkos vagyok, hanem békepárti, és én is menetelhetnék Bidentől Macronig a buta liba sorban, de az eszem miatt bizonyára nem tudnék átmenni az erkölcstelen tömeggyilkosok IQ-bajnokságán, mert ennyire alulteljesíteni senki nem tud, aki nem ellenséges amerikai ügynök és kém.


A nyugati lényeg: a mi amerikai és európai ukrajnai népirtásaink jótékony tömegmészárlások és csak az ukrán emberek érdekében irtjuk ki őket milliószám. Azért, mert ha nem provokáltunk volna háborút és nem akartuk volna azt fenntartani - ahogyan Soros György már évtizedekkel ezelőtt leírta, hogy a kelet-európai lakosság irtatásával kell háborúba borulnunk Oroszországgal szemben -, ha tehát a békét választottuk volna, az ukránok másnap bementek volna dolgozni, és egy másik elnök került volna a fejük fölé.


De akkor m lett volna az általunk élve elégetett egymillió ukránnal?! Talán bementek volna dolgozni?! Talán főztek volna a konyhában és gyerekeket neveltek volna fel?! Felháborító! Ez ellenkezik a neoliberális nettó náci fasiszta értékrenddel! A házasság eleve elavult férfi dolog, Pride kell, mellé korlátlan dugások és gruppenszexek, meg tömeggyilkosságok! Éljen a Sátán!


A béke undorító és megengedhetetlen putyini dolog! Igenis, az ukránokat ki kell küldeni a frontra megdögleni, ahogyan az USA zseblében lévő NATO-főititkár is megdicsérte Urajna tömeggyilkos hazaáruló vezető söpredékét, hogy erőszakkal hurcolják a saját lakosságukat a frontra megdögleni! Az ukránok azért születtek, hogy mi, a barátaik, pártfogóik és intelligens nyugati demokratikus őrangyalaik megölessük őket, eltöröljük Ukrajnában az összes pártot, betiltsuk az ellenzéki médiát, a népet pedig milliószám hurcoljuk erőszakkal meghalni. Ezért cserébe kapnak egy sokkal kisebb Ukrajnát, földig rombolt országot, minden családban hullahegyeket, Oroszország pedig feltétlen győztese lesz a mi dicsőséges ukrán-népirtó háborúnknak.


Az ukránok hálátlanok velünk, Zelenszkijt annak ellenére gyűlölik, hogy háborúban elnökösködik (ilyenkor a vezetőt imádni szokták), megölt a saját elnöki hatalma megőrzése oltárán félmillió-egymillió ukránt, pedig a milliónyi névtelen ukrán halála nagyon hasznos volt! Sok fegyverkereskedő amerikai barátunk tud ezért még több sok százmilliós sportkocsit és luxusjachtot vásárolni, a háború és a Pokol miniszterelnöki démonai pedig tündökölnek az amerikai és EU-s hullabűzös vágóhíd kabineteiben.


A fát is összevagdossák, megmetszik, hogy zöld lombot és sok termést hozzon, az ukránok USA és EU általi milliószám kiirtása is nagyszerű vérfrissítéssel jár Ukrajna számára. Ukrajna ezért lesz kicsi, lakosságának legalább fele örökre elmenekülve, 1-2 millió gyilkolásra kényszerített civil kiirtva, ez pedig mi más, mint a kereszténységet is elutasított nyugat családgyűlölő, Jézus-gyűlölő és szodomista testi szeretete, és fegyverkereskedőink éhező disznóhasainak ukrán hússal való napi degeszre tömése. Az ukránok hálásak lehetnének, hogy ennyi áldozatot hoztunk és sok százezer vagy további 1 -2 millió ukrán hullát ajándékozunk nekik.


Dicsőség kísérjen minket, amerikai és EU-s nyugati haladárokat az utolsó ukránig!


---


Viccnek tűnhet, de nem az; most jutott eszembe: megalakíthatnánk egy ténylegesen aktív szervezetet, amely az amerikai és az EU hivatalos politikáját hirdetve nevezi magát az Ukrajnai Holokauszt Amero-Európai Tömeggyilkosai Szervezetének. Ha találunk egy jó nevet a szervezetnek, akkor megírhatom és beadhatom a bíróságnak, hogy jegyezzék be ezt az őszinte, igazmondó nyugati amerodemokrata EU-s képviseletet egyesületként vagy alapítványként. Mivel nyugati, úgynevezett "demokrata" szervezetről van szó, ezért mint tömeggyilkos hulladékot, be is jegyezné a bíróság, de valószínűleg nem fogja megtenni, mert az összes többi sátánista nyugati szemétteleppel ellentétben a miénk őszintén beszél arról, hogy a háborúnk érdekében az ukránokat tömegesen és erőszakkal kell elhurcolni és halomra mészároltatni, örülünk a lakosság elleni tömeges állami erőszaknak, és hogy semmi jelentősége nincs az emberéleteknek. Éltetjük az ukrajnai háborút, éljen a háború, le a békekötőkkel! Putyin-ügynök minden békeszerető ember, mert egy jó LMBTQ-s nyugati háborút és népirtásokat akar. És azt a nyugati fasiszta pogromot is őszintén hirdetjük, hogy örülünk, hogy eltöröltük Ukrajnában a demokrácia írmagját is, és parlamenti választásokra már formálisan sincs szükség.


Dicsőség tehát az olyan tömeggyilkos fasiszta bűnözőknek, mint Emmanuel Macron, Ursula von der Leyen, Joe Biden, Jens Stoltenberg, Olaf Scholz és német náci fasiszta tömeggyilkosai.


2006-os nagy szemkilövető sortüzes-csonttörőnket idézve, Gyurcsány Ferencet: Rongy ember, aki nem kész meghalni Ukrajnáért."

júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

"Kiderült,hogy nem éppen tiszta a puncija"


Úri Szukának bűzlik a bulája? Hogy mik vannak.

júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%

12

Eszméletlenül jól összeszedted.

Kár, hogy az itteniek 98 százaléka azt sem látja, ami kiveri a szemét.

júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#10 na a személyeskedés, szerencsére te ezen felül tudsz emelkedni és nem süllyedsz le :D A kérdésedből számomra egyértelmű, hogy vagy trollkodsz vagy teljesen fogalmatlan vagy.
júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14#

Mert orbánita putyinista vagyok, közben meg lehugyoznám ezt a kettőt is.

júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!