Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 2db üvegvisszaváltó autómata...

2db üvegvisszaváltó autómata van a közelünkben, az egyik folyamatosan rossz, a másikba is 5-szöri próbálkozásra fogad el egy üveget, inkább visszadobja. Ezek még új gépek, mi lesz itt később?

Figyelt kérdés

júl. 13. 12:27
 1/9 sörpocak ***** válasza:
70%
Szerintem javulni fog a helyzet, lazítanak a szenzorokon, a szoftveren stb. Ilyenkor mindig a BKK-s jegyautomaták jutnak eszembe, amik bevezetésükkor nem akartak elfogadni semmilyen címletet, kifagytak és nem érzékelt az érintőképernyő. Aztán különösebb hardvercsere nélkül mindet helyrehozták.
júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Más országokban kiválóan működik már ez a rendszer, idővel nálunk is úgy fog. Ahogy 1-es írta, induláskor mindig vannak problémák.

Amit forgat és visszadob az meg nem visszaváltható. Valami nincs rendben vele azért forgatja. Vagy nincs kupak rajta de kellene, vagy nem találja a címkén a szükséges azonosítót.

Eddig is volt üvegvisszaváltó rendszer automatákkal és azoknál is ugyanígy volt, hogy azt hitted visszaváltható az üveg aztán csak forgatta és visszadobta. mert nem volt visszaváltható valójában.

júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Hulladék az egész rendszer!
júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

#2 :D Ez határozottan nem igaz. Más országokban is sűrűn előfordul az üzemzavar. Olyan országokban is, ahol már több éve üzemel, pl. Málta. Szerintem egy hülye gyártja az összeset, egész Európában.

Hogy nem olvassa be a vonalkódot az azért lehet, mert nem fordítod azt felfelé, ha a szalag felé néz, akkor nyilván nem fogja beolvasni. Nekem meg a QR kódot van, hogy nem tudja beolvasni.

Nem azzal lesz gond, ha a gépek már nem újak, hanem azzal, ha már csak visszaváltható palack lesz a boltokban. Nagyon gyakori lesz, hogy megvan telve a gép, hogy sorban állsz azért, hogy visszaválthass.

júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Bedobod a gyűjtőbe, vagy hazaviszed?

Nem viszed haza, a gyűjtőbe hagyod.

Így legalább nem kell visszafizetniük a betétdíjat, amit kifizettél, de visszaforgatják, amiért valaki ismét kifizeti a betétdíjat. Így lesz valakinek luxusautója, és villája a Brooklyn-ban.

/Csak vicc volt/

júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem a visszaváltás s cél, hanem a lehúzás. Szokás szerint fordítva ülnek a lovon akik ezt kitalálták.
júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
#6 Mi ebben a lehúzás? 50Ft-os betétdíjat kifizeted, majd ha vissza viszed, akkor visszakapod... Ez eddig is így volt a sörösüvegekkel például. Abban mi volt a lehúzás? Kifizeted mikor megveszed, majd visszakapod, mikor visszaviszed. Még visszautalás is van, mint lehetőség, tudtommal máshol ilyen nincs.
júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én ma kaptam idegbajt a keszthelyi s

Spar repontnál. 3 táskányi, a Sparban vásárolt petpalackkal fél órát álltam sorban. Majd mikor dobálom befelé a palackokat "10-szer kidobja, 11-dikre benyeli", a felét így sem fogadta el, pedig ép, sehol egy horpadás rajtuk! Mögöttem már sor alakult ki rövid időn belül! Amint kitettem a lábam, még halottam az utánam következő áldozat szitkozódását... Részemről ennyu, innentől megy a kukába az összes, legalább a csövesek örülnek neki

júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 mert ha nem veszi vissza buktad a betétdíjat.
júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!