Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki dönti el, hogy a kiírt...

Ki dönti el, hogy a kiírt kérdésért kapunk -e büntit? Engem 6 órára eltiltottak egy kérdés miatt, ami nem is volt gáz szerintem! Ez nem egy független oldal? Várhatjuk a dá-dát, ha olyat írunk?

Figyelt kérdés
júl. 6. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az oldal moderátora dönt.
júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azért 6 óra egy kicsit sok, szerintem! És még csak bele sem datam apait-anyait! Csak egy egyszerű kérdés volt, ami még szójátéknak is elmenne, egy kis csiszolás után.
júl. 6. 09:46
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Moderátorok akkor moderálnak, ha látványosan hülyeséget alkotsz. Nem annyira nehéz betartani.
júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, hogy az egyik törölte a kérdést, a másik meg írta, hogy simán írjam ki újra. Erre kértem, hogy tegyék ki újra ha hibáztak, erre már nem volt hajlandó.

De megindokolni sem hogy miért törölték akkor.

júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Független.

Az objektivitástól :)

júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Valami gyenge, erőltetett, Magyar Péteres kérdésnek álcázott kijelentés lehetett.
júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor itt a kérdésem: Miért nem fogadják el a melegek azt, hogy sokan nem fogadják el őket? Ha ők nem fogadják el ezt, akkor nekünk miért kellene elfogadni őket?
júl. 6. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
7. mi ebben a szójáték amit korábban írtál?
júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: ha ilyen marhaságot kérdezel, akkor nehéz ezt megmagyarázni.
júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Buták meg öregek a modok.
júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!