Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol jobb az élet, Magyarország...

Hol jobb az élet, Magyarországon vagy az Amerikai Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés

júl. 5. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent a jobb élet?


Pl. Budapesten a II. kerületi villában jobb az élet, mint Detroitban a szegénynegyedben.

júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Magyarországon lényegesen jobb.
júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy, hogy Magyarország melyik részéről beszélünk, Felcsútról, vagy Miskolcról, vagy Borsod valamelyik eldugott lélekvesztő falujáról...

és ugyanúgy nem mindegy, hogy melyik amcsi államról beszélünk, mert itt Magyarországon hajlamosak elfelejteni az emberek azt, hogy az amcsik, kb EU szerűen működnek, államonként döntséthozván, más államban, más a megélhetés.

júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hol.
júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Elég nehéz válaszolni konkrétumok nélkül. Meg attól is függ kinek mi a "jó élet". Ha azt nézzük hol lehet jobban keresni, hol van több munkalehetőség, hol lehet többféle klímájú hely közül választani akkor egyértelműen az USA-ban. Viszont olyan hátrányok is vannak, mint gyenge szociális háló, méregdrága egészségügy, oktatás, sok helyen nem annyira jó közbiztonság. Meg persze az életminőséget nem csak ez befolyásolja, szerintem az USA-ban felszínesek az emberek, ez az állandó mosolygás, milliókat költeni fogfehérítésre, külsőségekre annyit adni, nekem nem jön be.
júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

"szerintem az USA-ban felszínesek az emberek"


A magyarok ezzel szemben nem. 👍

júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5: Mondjuk például egy IT-s Los Angelesben vs IT-s Győrben.

Egy fogorvos New Yorkban vs fogorvos Budapesten.

Szállodában recepciós San Franciscóban vagy szállodai recepciós Debrecenben.

Egy targoncás Kansas Cityben vagy Targoncás Biatorbágyon.


Ilyeneket összehasonlítva értettem a kérdést. Átlag emberek, átlagos állásokkal.

júl. 5. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
USA ofc. Olcsó a gyors kaja, sok feka meg latino prosti van. Füvet is könnyű venni. Az egyetlen gond, hogy lelőhetnek bármikor.
júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

A fogorvosnak és az IT-snak biztos, hogy az USA-ban. Az utóbbi kettőben nem vagyok biztos, de szerintem Nyugat-Európában jobban kijön, mint az USA-ban.

júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Nyuggerként Magyarországon.
júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!