Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kommunista időszakunkban...

A kommunista időszakunkban voltak itt nyugati kémek?

Figyelt kérdés

jún. 29. 19:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De egyébként akkor elvileg a kommunizmusnak kellett lennie a célnak.

Emiatt lehet egymás szinonimájaként használné ezt a két szót.

Úgy ahogyan én csináltam.

jún. 29. 21:06
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Már egyszer elmondtam ,de akkor elpmondom újra. Kérlek írd le még egyszer ha jól esik, de már helyesírási hiba nélkül!
jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12-es

A p betű szándékosan van ott.

Azzal jeleztem mások felé az igazi szó használatomat.

Igen arra az alpári szóra gondoltam csak nem akartam leírni.

jún. 29. 21:11
 14/14 anonim ***** válasza:
88%

Mindig is voltak és mindig is lesznek, - pláne Budapesten, már csak a geopolitikai elhelyezkedésének okán is.

Egyik kutya, másik eb, - a nyálaskodó jópofizás mögött mindig is pörgött a "svarc"... Nem látod napi szinten a sajtóorgánumokon, de ha megbukik valamelyik ország kéme egy célországban, akkor diszkréten kicsereberélik a bukott ügynököket és megy minden tovább, mint azt megelőzően.

A hidegháborúban még divat volt kilométeres szalagcímeken a szemben álló félre mutogatni, de leszoktak erről. A diplomácia mindig is a nyílt kémkedésről szólt, - a hivatalos kapcsolatok ápolása csak a tartózkodás indoka.

jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!