Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nav bűnügyi igazgatósága...

Nav bűnügyi igazgatósága miért küldhet levelet?

Figyelt kérdés
Pont nem voltam itthon, és eléggé megrémisztett mi lehet ez.

#levél #NAV #hivatalos irat #A/3 #NAV Bűnügyi Igazgatósága
jún. 13. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Lebuktál.
jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel? Jó lenne ha én is tudnék róla.
jún. 13. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Idő kérdése, és megtudod.
jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem saját ügyedben, hanem valami idegen ügyben hívnak tanúnak. Pl. cégnél ahol dolgozol vizsgálódnak, és tanúként akarnak meghallgatni hogy valós-e egy gazdaági esemény, valóban járt-e ott egy adott személy, mint munkavállaló mit láttál, ilyesmi is lehet.
jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 köszi az értelmes választ! 1 és 3 semmitérő volt.
jún. 13. 13:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt sem értem miért nem az ügyfélkapura küldték, oda szokott a nav.
jún. 13. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tanúvallomást kérnek. Vizsgálódnak egy cégnél és megtalálták ott az adataidat, talán rendeltél tőlük valamit. A tanúvallomást saját kézzel kell írni, ezért küldik levélben. Ha erről van szó, mindenképpen tedd meg, mert ez olyan, mintha idézést kaptál volna, ha nem reagálsz, bírságot kaphatsz.
jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hivatalos csatornán venném fel velük mindenek előtt a kapcsolatot, - mert a mai szélhámos világban szinte semmi sem az, mint aminek láttatni akarja magát!
jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt sem értem miért nem az ügyfélkapura küldték, oda szokott a nav."


Mivel magánszemélyként nem vagy elektronikus kapcsolattartásra kötelezett, ezért FONTOS iratokat nem oda küldenek. Az nekik csak egy lehetőség. Tájékoztatókat, joghatás kiváltására nem alkalmas iratokat küldözgetnek oda. Ha olyat is küldenek oda, ami joghatást kiváltására alkalmas és nem veszed át rövid időn belül, akkor azokat postán is továbbítják, míg tájékoztatókat nem fognak postán is elküldeni még akkor sem, ha nem vetted azt át ügyfélkapun.


Bűnügyi igazgatóság nyilván nem holmi tájékoztatókkal bombáz téged. Ezért fogod postán kapni ezeket, nem pedig csak/vagy/és ügyfélkapun keresztül.

jún. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!