Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nácizmusnak mi a lényege?

A nácizmusnak mi a lényege?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 18:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Radikális honlapokon nőttem volna fel? Benézted, mert nem látogatok efféle dolgokat, és rohadt mód nem a NET-en élek.

Van már utódom, el kell, hogy szomorítsalak, inkább a magad fajtákat kellene kiírtani.

És nem is látom fekete-fehérnek a világot. Nem mondom azt, hogy csak a fehéreké minden, én azt hirdetem, hogy mindenki maradjon meg ott, ahova született-tartozik, és ne akarjon mások életére törni, mint zsidó barátaid, akik minden baj elsődleges forrás.

Továbbá napi 12 órát dolgozok, te utolsó hulladék, szóval ülj vissza a szádra és maradj szépen csendben. HAHA, pont a magamféle emberek akik dolgoznak, mert mi legalább megbecsüljük a kétkezi munkát, nem aktákat tologatunk, mint sok balfék.

Engem nem raktak seggbe, de szerintem te egyenesen ondót sz*rsz a valagadból. :-D

2010. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Jut eszembe: látszik, hogy nem vagy túl tanult, mert akkor tudhatnád, hogy a II. Világháború kirobbantó oka véletlenül sem valamiféle fajelmélet volt, hanem a Németországot és sokmindenki mást, köztük minket is elnyomó békeszerződések, amik az I. Világháború után lettek kötve. Ergo a második világháború fő okai a cionisták békésnek mondott, de valójában társadalmi terrorral fenyegető területelcsatolásai voltak, és ezek ellen szólaltak fel emberek. VAgy az is baj, ha valaki védi az igazát?

Ha a szövetségesek nem ütik bele az orruk az egészbe, hidd el, nem húzódott volna ennyire el az egész. Apropó, szövetségesek: Őket miért nem szidja senki se, pedig ők dobálták az atombombát, "ajándékozták" el Palesztínát. A komcsik meg rabszolgasorba hajtottak többek között minket is. Vagy ez el is van feledve, mert erről nem regél senki?

2010. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hitlerrel kapcsolatban annyit,hogy ő a már említett szőke,kék szemű "fajtát" tekintette a legtisztább,legárjább "fajnak/fajtának".Ki tudja,hogy nem e mentek volna a levesbe idővel azok,akik ezeknek a követelménynek nem feleltek meg.:)"


Hitler árja-elmélete szerint az indiaiak és a tibetiek is az árják leszármazottai voltak, mivel Atlantiszt 3 hely közelében feltételezte és ez a kettő beletartozott a helyek egyikébe, mint ahogy az észak-európai régiók is.

Hitler elég tiszteletteljes diplomáciát folytatott a fennt nevezett két néppel.


Mindenki Hitler nevét rettegi, miközben minket a Sztálini diktatúra taposott meg, most pedig a Rotschild fatyjai taposnak minket porba, kényszerítenek mindenkit a hitelekbe és vásárolják fel az országot. Ez senkinek se tünt fel? Az emberek javarésze nem lát tovább a 65 éve szajkózott "náci bűnökön", még mindig ezen lovagolnak, mintha más dolgok nem történtek volna. A Talmud-hívők gyülöletteljes vallása keresztülnyargal a fél világon, egyedül azok vannak ez ellen védve, akikben él igazi nemzet- és hazaszeretet, mint pl. a japánok.


Látod-látod, kis "vuzuela", nem látom fekete-fehérnek a világot?

Csupán gyűlölöm az olyan népet, aki a kitalált halottainak lelkét pénzzel akarja megváltani és minden évben felvonulnak emlkézni a holokamu ál-áldozataira.

2010. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!