Eredetileg be akarta. A 2000-es évek elején Putyin azt mondta, hogy azt akarja, hogy Oroszország EU és NATO tag legyen. Csak gondolom az USA kisírta, hogy ne, mert akkor ki ellen háborúznának?
2023. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
2/13 anonim válasza:
És ott a kulcsmondat. Azért nem veszik be, mert akkor már soha többé nem tudnának háborút indítani.
2023. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
3/13 anonim válasza:
Érdekes a felvetés.
Mindenki egy tömbhöz tartozna testvériesen, mindenki mindennel egyetértene,vagy addig tárgyalnának ameddig teljes lenne az egyetértés.
Nem lennének ellentétek,békés világban lennénk.
Kár hogy a világ nem így működik,kérdés mi diktálná a fejlődést,mert a verseny,a küzdelem hajtja az embereket.
Az emberi természet márcsak ilyen.
2023. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
4/13 anonim válasza:
#3 Gondolom egy ilyen alternatív idősíkban Kína lenne a nagy ellenség, azellen harcolna együtt Amerika, Európa, és Oroszország.
2023. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
5/13 anonim válasza:
Kína eleve nem egy ellenségeskedő a nyugattal szemben. Még a kisebbségeivel csak, csak.
2023. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
6/13 anonim válasza:
Kicsit visszajutnánk a szocialista szemléletbe, mint annakidején mi Kelet Európaiak a Varsói Szerződésbe tartoztunk,és nagy volt mindenben az egyetértés(látszólag).Nem volt senki senkinek ezen belül az ellenfele.
A magyar-román, vagy a magyar-ukrán(szovjet) is testvéri volt, mint most a NATO-ban is van , ahol minden ellentét a szőnyeg alá lett söpörve akiket oda bevettek. Ez itt a bibi.
Jó példa a görög-török viszony(iszony),mindkettő NATO tag,de halálos ellenségek, tartanak is egymástól rendesen, de hivatalosan minden a legnagyobb rendben van, mert egy katonai tömbben vannak.
2023. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
7/13 anonim válasza:
Oroszországot a jelenlegi vezetésével nem lehet bevenni az EU-ba. Az olyan lenne, mintha Sztálint vagy Hitlert vennék fel. Egy rezsimváltás után viszont mindenképpen szükség lenne rá.
(Hogy Putyin egy adott ponton éppen mit hazudott, az érdekel bárkit is?)
2023. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
8/13 anonim válasza:
6: éppen azért vették fel őket egyszerre a NATO-ba. Így elenyésző az esélye, hogy egymásnak ugranak, és ez mindenkinek jó. Vagy háborúzzanak inkább rogyásig?
2023. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
9/13 anonim válasza:
8/Nem kell mindjárt lőni,ez inkább keleten divat,meg Amerikában.
De attól hogy valakik egy tömbben vannak,még lehetnek nézeteltéréseik,sőt területi vitáik is, hivatalosan azonban soha semmi gond nincsen.
2023. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
10/13 Tibortom válasza:
Oroszország még nagyon távol áll attól, hogy teljesítse az EU-hoz való csatlakozás feltételeit. Nem is áll igazán szándékában. Az EU nem csak gazdasági, hanem politikai, eszmei államszövetség is. Oroszország egyelőre még képtelen a nemzetközi szerződések betartására, olyan politikai, elvi jogok tiszteletben tartására, mint a kisebbségek jogainak tiszteletben tartására, az emberi jogok tisztelete, a nők, a gyermekek a hátrányos helyzetűek jogainak érvényesítése. Nem valószínű, hogy engedné az EU- ellenőrző bizottságok, szervezetek szabad mozgását, működését. Nem is folytatom a sort. Most éppen a feudalizmus irányába kormányozzák az ország szekerét. Sajnos Magyarország vezetése ebben is hűen követi őket. Erre mondják, hogy ha nem lennénk EU-tagok, most nem vennének fel bennünket.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!