Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nálunk van összefüggés a...

Nálunk van összefüggés a stadionkorszerűsítések és a válogatott utóbbi időben nyújtott kiemelkedő szereplése között?

Figyelt kérdés
Ez együtt jár, vagy ez csak egy véletlen?

#foci és stadion
2023. nov. 13. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hogy Viktor szereti a focit.
2023. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez egyébként baj?
2023. nov. 13. 16:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is szeretem, nem baj, de vannak egyéb dolgai ami viszont nem tetszenek, pld az Unió állandó szapulása es Putyintól is eltávolodhatna.
2023. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van legalább valami karizmája.

Igent azt mindenki tud már mondani,de a nem az mindíg egy kicsit más.

Ott már érveket is kell tudni hozni,ebben Orbán megelőzi a korát.

2023. nov. 13. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Az rendben van hogy mindenről megvan a saját véleménye csak ezt vezető politikusként nem így kellene tálalnia, nem kormányfőnek való.
2023. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5/Igen,lehet azt mondani, hogy politikusabban kéne ezt előadni.Ez egy komoly észrevétel vele szemben.

Lehet, akkor mi is hamarabb jutnánk az EU-s pénzekhez.

A tanácsadói is mondhatnák ezt neki,elvégre miért vannak akkor mellette?

(külpolitikai,gazdasági,belbiztonsági tanácsadó...a jó isten tudja mennyi tanácsos van neki....akkor miért vannak?)

2023. nov. 13. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Pont így látom én is, ezért nem fogok a Fideszre szavazni legközelebb.
2023. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én így látom ezt.

Valószinüleg nem hallgat a tanácsadójára,hanem az érzései vezetik,ami nagyon sok esetben nagyon jók voltak,jó példa erre a migrációval kapcsolatos 2015 óta képviselt álláspontja.Egyedüliként modta azt,hogy nem szabad ide engedni ezeket...

Most ez még erősebb: "Aki a migrációt támogatja, az a terrorizmust is támogatja"-nesze neked Ursula!!

2023. nov. 13. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
De nem kellene ezeket kidumálnia mert csak ellenségeket szerez Magyarországnak, lehetne ezt politikusabban is csinálnia, de sajnos az nem ő.
2023. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül kell nekünk a nyugatnak nyalni.

Azokat a termékeket amit onnan veszünk már keleten is meg lehet simán kapni.

Hintapolitika volt mindíg a magyar valóság része.

Ne felejtsük el,hogy a nyugat azért sokszor cserben hagyott már minket,igaz kelet meg lerohant.Két pogány közt vagyunk.

2023. nov. 13. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!