Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Tiktoknak van jövője? Polit...

A Tiktoknak van jövője? Politikusok is elkezdték használni. Engem sose vonzott, mert ilyen tekergetős videót már a Facebook és Youtube is csinál. A Facebook meg érdekesebb is.

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hogy van e jövője , valószínű van még nem lesz újabb.
2023. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.

Most nagy divat, de igazából tök unalmas agybutító celebeket mutatnak rajta.

A Facebookon meg Youtube is csinál ilyet, de sokkal hasznosabb videók vannak rajta.

2023. aug. 2. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Tuti hiszen már majdnem mindenki használja rajtam kívül de én elvből nem regisztrálok ilyen hülyeségre.
2023. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát mindegyiken vannak népbutító dolgok.
2023. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Végülis a facebookkal is ugyanez történt, ahogy megjelentek rajta az öregek, egyből találtak maguknak új platformot a fiatalok. Szerintem a TikTok is erre a sorsra fog jutni. (Hozzátenném, hogy egyáltalán nem sajnálom...)
2023. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet, hogy van, de az is lehet, hogy csak átmeneti, aztán ráunnak az emberek. Én nyitott vagyok az új dolgokra, de ez valahogy nem jött be, nem is használom. Valahogy értelmetlen időpocsékolásnak tűnik.
2023. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én leragadtam a jutub sorcoknál. Igaz, már fiatal sem vagyok.
2023. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fő különbség a TikTok és a többi rendszer között az eltérő algoritmus. Míg a többi közösségi oldal főleg az alapján ajánl neked tartalmakat, hogy kiket ismersz, miket követsz be, addig a TikTok állítólag egy idő után kiismer és az alapján ajánl új tartalmakat, hogy amiket ajánlottál, azokból mik tetszettek, mik nem. Pont ezek miatt lehet vele olyan hirtelen és nagy nézettségi eredményeket elérni, ami a többi platformon sokkal nehezebb. És pont ezért nem valószínű, hogy a TikTok rövid időn belül el fog tűnni - mert azt mutatja az embereknek, ami érdekli őket és könnyű, gyors sikert ígér mindenkinek, aki tud olyasmit csinálni, ami kellően sok embert érdekel.

Persze az is nagy kérdés, hogy meddig tud ez a folyamatos fejlődés fennmaradni, meg az is, hogy a többi versenytárs hogyan és mennyire képes velük lépést tartani.


Egyébként messze nem csak "agybutító celebek" vannak rajta. Nagyon sokan próbálkoznak ott egyre több féle dologgal, amik közt egyre több komolyabb, értelmesebb tartalom is van - meg ahogy felvetetted, a politikusokból is egyre több.

2023. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

A múltkor felmentem ra, es az elso ajanlott videoban egy Abdul felhasználó nevu, magyar barna boru egyed egy plázában sétált a videón és fingott egy hangosat a felesége mellett, az meg röhögött rajta. Ezen volt 16 ezer like. Ennyi volt az egész videó tartalma


Ha ez a színvonal, akkor én kösz nem kérek a tiktokbol

2023. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!