Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki azt állítja hogy az lmbtq...

Mindentudó99 kérdése:

Aki azt állítja hogy az lmbtq nem nyomul erőszakosan az mit szól a padfestéshez?

Figyelt kérdés
Ez már direkt provokáció.
2023. júl. 13. 11:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Egy színes pad, jujjujj. Ez bizony igen komoly ügy. Nem is csoda, hogy már napok óta nem is szól másról az élet. Nem szabad ennyiben hagyni, mert lehet holnap már két pad lesz. 😱😱😱
2023. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
AZ lmbtq festette le a padot?
2023. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Ebben mi az erőszakos? Ott áll mellette két kigyúrt állat és mindenkit kötelezően leültetnek rá aki arra jár?
2023. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 Nem neked szólt a kérdés hanem azoknak akik felfogják és értik.
2023. júl. 13. 11:29
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerinted egy színes pad provokáció, akkor igazán kár minden szó, mert túl mélyen vagy már, hogy eljusson hozzád bármi, ami nem gyűlölködés.
2023. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Számold már össze az összes padot, ez egyetlen egy darab volt, akkor most miről beszélünk?
2023. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a pad szine. Kit érdekel. De másokat igen. Akkor miért kell? Előre tudhaó volt hogy ez lesz. Akkor miért van erre szükség?
2023. júl. 13. 11:50
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan azért, mert még mindig ott tartunk, hogy vannak akiknek elpattan egy ér az agyában, ha szivárványt látnak.
2023. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Ha egy pad lefestését erőszakosnak látod, akkor milyennek találod azt a hazai hagyományt, hogy a foci ultrák meccsek után rendszeresen szétverik a várost?🤔


Arról nem is beszélve, hogy egy darab pad szivárványosra festése kb annyira jelentős "propaganda", mintha azzal növelnék az óceánok vízszintjét, hogy egy valaki a tengerbe köp.

2023. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Én ma reggel láttam egy hatalmas szivárványt az égen. Fel is integettem az égre, hogy ne célozgassanak!
2023. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!