Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha vége a háborúnak újra...

Ha vége a háborúnak újra támad a vírus?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 18:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

ma 20:25


Miért vannak korlátozások Kínában 2023-ban, ha a háború már 2022-ben kitört? Miért kellett a járvány 2020-ban, ha több nagy fegyveres konfliktus volt már akkor is?


Kifejtenéd nekem az összefüggéseket, aranydurbincsom?

2023. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Talán a klímaváltozás lesz az egyik legnagyobb kihívás.
2023. máj. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A háborúk által érintett területeken mindig nagyobb egy járvány esélye, mint egy békés helyen, de ez az emberek legyöngült szervezetének tudható be.
2023. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
4! És amikor nem lesz "újvirus" akkor az ilyenek mint te már rég más konteókat tolnak majd és letagadod azt is hogy valaha ilyet írtál itt! 😉
2023. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14.

És amikor jön az "új vírus" mit mondasz majd a megvalósult "konteókra"?

2023. máj. 28. 16:40
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

15! De nem fog pajti!

Most ti konteósok rá vagytok izgulva a "járványvírusgréjtrecett" trióra -mondjuk egy részetek már kapcsolt és ezeket jegeli- csak hol volt ez akárcsak öt éve is?

Mutass nekem EGY KONTEÓT a "tervezettvilágjárvány"ról!

Elmondom nem találsz, mert nem gondoltatok rá!

Most még a járványon jár még az agyatok. Öt év múlva máson fog.


Pl. Öt éve: Kalergi terv, migráncsok, a háttérhtalmi elit kiirtcsa a fehér embert, polgárháború jön!

Tíz éve: tervezett gazdasági válság, hogy elpusztítsák a szegény kisembert

Tizenöt éve: hazug wtc önmerénylet, totális rendőrállam jön, Geirge W Bush reptilián, aki a világot akarja vezetni.

Stb.

Mi a közös? Mind nagyon ment, ma meg a pici kutya nem foglalkozik velük!

2023. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16.

Te valami pszichopata vagy?


Te kepzeteid vannak!

2023. máj. 28. 22:27
 18/19 anonim ***** válasza:

17! Mi a baj, nem tetszik, hogy leírtam a világotokat?


Amúgy tudod ki a pszichopata? A konteós néni, aki itt annyira hitt a Great resetben, hogy MAJDNEM BELEDUMÁLTAM, HOGY ADJA NEKEM A HÁZUKAT! Egyszerű logikával rántottam be a csőbe, ha igaza van és van Great reset, akkor úgyis elveszik a vagyonát, teljesen mindegy, hogy az én vagy az ő nevén van! ÉS BELEMENT VOLNA basszus! A mai napig a hideg futkos a hátamon, hogy a konteósokat akik -átlátnakmindenen- ennyire könnyű palira venni. Benyaltok mindent, ami nem a hivatalos álláspont, aztán meg csodálkozunk, hogy iparág épül a konteógyártásra, ja hisz baromi jól lehet belőle élni, mert erre pocsékoljátok a pénzetek, meg annyira hisztek a sok marhaságban, hogy az életetek munkáját odaadnátok egy vad idegennek, hogy bizonyítsátok igazatok van! ÉS ÉN VAGYOK A PSZICHOPATA? 😂


ui. a végén nem mentem bele a fogadásba a konteós nővel, mert rájöttem, hogy komoly gondok vannak a fejével, tehát pszichiátriai eset, csak nem mindenki ilyen jó fej mint én...

2023. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz biztos, hogy kitalál majd valamilyen vészhelyzetet, mert vészhelyzetnek lennie kell, de egy biztos: nem klímavészhelyzet lesz. Talán majd Prüsszelvészhelyzet, vagy Soros-vészhelyzet lesz.
2023. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!