Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatod-e a Tik Tok betiltás...

Támogatod-e a Tik Tok betiltását Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én igen, mert ezt a kínai szutykot rendkívűl károsnak tartom, főleg a kiskorúakra nézve. Ezek a rövid ingergazdag videók csak rontanak a jelenleg egyre jobban terjedő koncentrációs problémákon. És ha nem lenne Tik Tok, akkor az olyan rossz példát mutató tartalomgyártókkal sen találkozhatnának a gyerekek mint Bite Zsolt, Forstner Csenge, és Whisper Ton.


Ugyanakkor a betiltás ellen szól hogy azért van néhány jó és kreatív tartalom is az oldalon (ilyen pl:. Ungdani Tik Tok csatornája), de ezekből sajnos elég kevés van a többi szutyokhoz képest.


Nektek mi a véleményetek erről?



2023. febr. 19. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatom a Tik-tok betiltását Magyarországon
Nem, nem támogatom a Tik-tok betiltását Magyarországon
58 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

Tiktok,tinder,badoo,instagram,facebook,twitter,messenger,youtube bel lenne tiltva a világon máris jó irányba változna az emebriség.

Ez a közösségi multimédiás platform világ mosta át a mai generáció agyát.

2023. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

#1

a youtubeot miért?

2023. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem lenne tiktok, sose láthattam volna Kunhalmi Ági "az erő legyen veled" videóját.
2023. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

Maradiak vagytok ebből is látszik. Ez a legjobb szokrakoztató felület ma a világon és ti betiltanátok.. pff... Még szerencse, hogy ehhez vahjmi kevés jogotok van. Az meg, hogy a gyerekem mit néz,, mióta a felnőttek dolga?


Ami meg a "károsságot" illeti az igen relatív. Forstner Csenge egy sikeres fiatal nő,aki már a szimpla pillantásával is pénzt termel. Persze megértem, ha ez sok maradi naponta éhbérért gürcölő emberke érzését sérti.

2023. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak Mo.-n. Mindenhol tiltanám.
2023. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Szia 4-es!

Leesett a szappan,lehajolnál érte?

Pisti kamionos

150kg,190cm

2023. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#1 Ugyan a facebookon-on, meg a youtube-on is vannak gyökerek, viszont ezen a két platformon jóval kevesebb van belőlük és könnyeb kiszűrni őket mint tik tok-on. Meg ott az ember meg tud ismerkedni olyan közösségekel és tartalomgyártókkal amiknek hasonló az érdeklődési köre, és új dolgokat tudhat meg a témákkal kapcsolatban. Szóval szerintem a youtube-nak és a facebook-nak is van rossz oldala, de sokkal értelmesebben lehet használni őket mint a Tik-tokot. De persze ezeknél is tartani kell a mértéket szerintem.


A messenger-nek meg az a nagy előnye, hogy az ember könnyen kommunikálni tud az ismerőseivel a fontos dolgokról, és olyan barátokkal is könnyen lehet kapcsolatot tartani akik messze laknak tőle.


A többiről alkalmazásról, amit mondtál nem tudok nyilatkozni :D

2023. febr. 19. 23:22
 8/22 A kérdező kommentje:

#4 #8 Forstner Csenge egy elkényeztetett kislány, aki úgy lett híres hogy semmit sem tett le az asztalra, és a legundorítóbb amerikai fogyasztás központúságot testesíti meg, ami lassan romba dönti a világot. Szomorú látni hogy nála sokkal értékesebb tartalomgyártók sokkal több befektetett munkával nem értnek el ilyen megtekintéseket :(


Egy bizonyos korig szerintem pedig a szülőnek felügyelnie kell, hogy milyen tartalmat néz a gyereke. Ez a szülő egyik felelősége szerintem. Nem azért mert a gyerek hülye, hanem azért mert egyrész ekkor még nagyon befolyásolható, másrészt még nem eléggé érett a személysége arra hogy tudja hogy a mi a jó, és mi nem jó.

2023. febr. 19. 23:56
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Aki ilyeneken gondolkozik az menjen vissza az őskorba és rajzolgasson barlangfalra meg vadásszon mamutra. Csak azért mert sok hülye van a világon, nem kell betiltani azt a felületet ahol ezt látni lehet, mert van értelmes tartalom is, arról meg kár lemaradni. Ha a gyerek meghülyül a tiktoktól, az nem az alkalmazás hibája, hanem a szülő nem figyel rá eléggé.
2023. febr. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

9

Azt ugye vágod hogy Forstner Csenge meg pl Whisper Ton is a fideszes propagandagépezet által működtetett postforrent partnercégnek dolgozik

2023. febr. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!