Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tűzoltók a váalóságban is...

A tűzoltók a váalóságban is kimennek fán vagy háztetőn rekedt macskákat menteni, leszedni?

Figyelt kérdés
Sok filmben sorozatban láttam már ilyet, de a valóságban még nem találkoztam ilyen esettel. Valóban ugyan úgy kimennek leszedni mint ha pl ember rekedt volna fent?

2022. dec. 30. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Valóságban a macska letud jönni a fáról és háztetőről is, ez egy Urban Legend kb.
2022. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos sok olyan esethez járnak a tűzoltók, ami egyébként nem az ő dolguk lenne csak nincs megfelelően kiépült hálózata az állatvédelmi szerveknek vagy nincs megfelelő műszaki mentéssel foglalkozó cég.


A katasztrófavédelem facebook oldalán rendszeresen láthatsz olyan bejegyzéseket, ahol a tűzoltók állatokat is mentenek...

2022. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Annak aki lepontozta az első válaszomat: [link]


Mint írtam a macska le tud jönni a fáról és a ház tetőről is ezt csak azok nem tudják akik nem tartanak macskát, nekem nem egy volt, és rendszeresen másznak a diófára, ház tetőre padlásra is, eddig mindenhonnan lejöttek hiszen ahogy fel tud menni, úgy le is tud jönni, szóval lehet lepontozni de ha 0 százalékra értékelitek akkor is ez az igazság.

2022. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem egy netes cikk bizonyíítja, hogy igen.
2022. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!