Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok tényleg ennyire...

A liberálisok tényleg ennyire ki vannak akadva, hogy be lettek tiltva a szivárványos karszalagok a VB-n?

Figyelt kérdés

"Többek között ezért sem nézek meg egy kib*aszott meccset sem a VB-ről... ahogy az orosz VB-t sem néztem anno. B*asszák meg magukat ezek a tetvek!"


"Néha az az érzésem, hogy szándékos provokáció. Legyünk már értelmesebbek mint ezek a katari tevepásztorok... Hagyjuk a p*icsába már azóta k*urva karszalagot, 4 hetet összeszorított foggal is kibír a világ miközben megy ez a fölösleges bohóckodás a sivatag közepén fodball címszóval. Utána meg kit érdekel hány tevével fajtalankodnak..."


"Minden rájuk van hagyva, ezért tehetik azt például a nőkkel, amit tesznek. Persze nem csak Katar. Ezek a terrorállamok az olajukkal szivatják a világot. Ha majd leáldoz a fosszilisok kora, villámgyorsan visszasüppednek a homoktúró életükhöz."


Ilyen, és ehhez hasonló hozzászólásokat olvastam a HVG-fórumban. Egyrészt azt szűrtem le, hogy a liberálisoknak tényleg elviselhetetlenül nehéz kibírni, hogy pár hétig egy esemény ne a melegjogokról szóljon. Másrészt pedig azt, hogy aki nem az elveik szerint él, azzal szemben bármit megengednek maguknak.


2022. nov. 23. 00:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen, valahogy nem szeretik ösztönösen a NORMÁLIS értékeket!!
2022. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Egyébként én jobboldaliként is felvagyok háborodva. Tudod miért? Mert ők ha ide jönnek, akkor nekünk kedveskedni kell velük és elfogadni minden f*szságaikat, de ha mi oda megyünk, akkor tiszteljük őket?? Pláne egy kib*szott vb-ről van szó, ahova minden kultúra megy és ŐK ezt bevállalták?

Ennek úgy kellene működnie, hogy vagy nekik is kuss van nálunk és mi is kussolunk kint vagy ahogy mi is eltűrjük európában őket, úgy nekünk is el kell tűrniük minket.


Amúgy most komolyan, ez mitől baloldali dolog? Attól még, hogy nem ért valaki egyet az lmbtq-val tarthatja ezt felháborítónak, mert most nem ezen van a hangsúly...

2022. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#8: Ebből látszik, hogy a híres liberális tolerancia csak addig terjed, amíg az ő nótájukat fújod.
2022. nov. 23. 14:42
 14/14 A kérdező kommentje:

#12: "Mert ők ha ide jönnek, akkor nekünk kedveskedni kell velük és elfogadni minden f*szságaikat"


Ezt a liberálisoknak köszönd. Nem a konzervatívok találták ki, hogy járjon nekik külön szünet a cégnél imádkozáshoz, meg ne kelljen beilleszkedniük, hordhassák a törölközőt stb. Én azon az állásponton vagyok, hogy tisztelni kéne egymás kultúráját, és mindenkinek elfogadni azt a kultúrát, ahova megy. Ha Rómában vagy, élj úgy, mint a rómaiak. A gond csak az, hogy a liberálisok a mi kultúránkat is rombolják, közben pedig másokét is csak addig tisztelik, amíg a liberális értékrendjüknek megfelel.

2022. nov. 23. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!